Po wielu tygodniach dobiegły końca organizowane przez Polski Związek Piłki Nożnej eliminacje. Eliminacje, których zwycięzca dołączyć miał do grona kadrowiczów reprezentujących nasz kraj podczas nadchodzących kwalifikacji do UEFA eEURO 2021.

Ostatecznie najlepszy okazał się Miłosz "BackToLobby" Ziętek, który w finałowym etapie turnieju eliminacyjnego wystąpił dzięki udanej kamapnii w Polskiej Lidze Esportowej, gdzie finiszował na najniższym stopniu podium. Tym razem nie miał on jednak sobie równych i przez imprezę finałową przeszedł niepokonany. Ba, podczas dwóch ostatnich pojedynków nie stracił nawet bramki, ogrywając m.in. 3:0 Szymona „Dyego_X” Kozłowskiego, który dopiero co mógł świętować zdobycie ePucharu Polski. Tym samym BackToLobby dołączył do swojego brata, Mikołaja "TheOnly1Ziko" Ziętka z Manchesteru United, który miejsce w zespole narodowym zapewnił sobie już wcześniej na drodze zawodów od UEFA i ESL.

Miłosz "BackToLobby" Ziętek wygrał turniej finałowy PZPN eFutbol i dołącza do reprezentacji Polski🇵🇱!!! Miłosz rozegrał...

Opublikowany przez Łączy nas eFutbol Sobota, 6 marca 2021

Eliminacje do wirtualnych mistrzostw Europy w eFootball PES 2021 rozpoczną się w marcu. Podczas nich reprezentacja Polski rywalizować będzie w grupiue B, do której poza nią trafiły również Niemcy, Kazachstan, Bułgaria oraz Łotwa.