STS
fot. Valve

Ruszył 15. tydzień operacji Broken Fang w CS:GO, a w nim misje w trybach Deathmatch i Strefa Zagrożenia

Minionej nocy wystartował kolejny, piętnasty już tydzień operacji Broken Fang w CS:GO. A to oczywiście oznacza, że w grze pojawiły się nowe misje, a co za tym idzie także okazja, by zgarnąć kolejne gwiazdki. A dokładniej mówiąc sześć gwiazdek, bo ponownie tyle wynosi przewidziany na najbliższe siedem dni limit. Jeżeli zaś chodzi o same zadania, […]

Minionej nocy wystartował kolejny, piętnasty już tydzień operacji Broken Fang w CS:GO. A to oczywiście oznacza, że w grze pojawiły się nowe misje, a co za tym idzie także okazja, by zgarnąć kolejne gwiazdki. A dokładniej mówiąc sześć gwiazdek, bo ponownie tyle wynosi przewidziany na najbliższe siedem dni limit.

Jeżeli zaś chodzi o same zadania, to… Cóż, jest tak, jak zawsze. Valve zdecydowanie nie miało zamiaru kombinować przy wymyślaniu kolejnych wyzwań, więc i tym razem w nasze ręce trafił podobny do poprzednich zestaw. Dwie pierwsze miejsce ograniczają się np. do dobrze znanej formuły „wygraj X rund” oraz „zabij X wrogów” – po określoną liczbę  zwycięstw należy sięgnąć na Elysion, zaś eliminacje musimy notować na Engage, czyli dwóch dodanych przed kilkoma tygodniami mapach. Nieco inaczej wygląda sprawa w trybie Deathmatch, gdzie w tym tygodniu rozliczani będziemy nie z fragów, a z punktów zdobywanych za pomocą bonusowych broni. Coś dla siebie znajdą też maniacy Strefy Zagrożenia (są tacy?), którzy będą musieli się nieco napocić, by w ramach tego trybu wydać na zakup wyposażenia nawet do 7,5 tysięcy dolarów.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Piętnasty tydzień – Nie przejmujcie się kosztami:

 • Decyzja wykonawcza:
  Wygraj 4/8/12 rund w trybie Skrzydłowy na mapie Elysion – 1-3 gwiazdek
 • Zamknijcie to:
  Zabij 25 wrogów w trybie Obrońca na mapie Engage – 2 gwiazdki
 • Równy podział:
  Zdobądź 150/30/600 punktów używając broni bonusowej w trybie Deathmatch na mapach Grupy Sigma – 1-3 gwiazdek
 • Znalezione, niekradzione:
  Wydaj 2500/5000/7500 dolarów w trybie Strefa Zagrożenia – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kierunek: play-offy. Anonymo umacnia się na czele tabeli w ESEA Premier

Jeśli chodzi o wtorkowe wybryki polskich drużyn CS:GO na arenie międzynarodowej, to wiadomością dnia bez dwóch zdań jest triumf x-kom AGO nad Ninjas i...