STS
fot. Blizzard/Robert Paul

sinatraa broni się przed zarzutami byłej partnerki. „Wygląda na to, że wspomina nasz związek inaczej niż ja”

Trwa zamieszanie związane z  Jayem „sinatrą” Wonem. Przypomnijmy, że mistrz świata w Overwatchu, który w ubiegłym roku przeniósł się do VALORANTA, został oskarżony przez swoją byłą partnerkę m.in. o napastowanie seksualne.

Wszystko zaczęło się od wpisu, który wczoraj opublikowała w mediach społecznościowych Cleo „Cle0h” Hernandez. Wynikało z niego, że w trakcie związku sinatraa miał dopuścić się wielu zachowań wyczerpujących znamiona napastowania na tle seksualnym. Potwierdzeniem tych rewelacji miały być też liczne zdjęcia oraz nagrania rozmów, które również zostały upublicznione. Cała sytuacja spotkała się z szybką reakcją Riot Games, które na czas trwania śledztwa zawiesiło Wona w prawach gracza, co oznacza, że nie wystąpi on podczas rozgrywanego w ten weekend VALORANT Masters. Na podobny krok zdecydowało się również Sentinels, czyli organizacja, której barw Amerykanin broni od blisko roku.

CZYTAJ TEŻ:
sinatraa oskarżony o napastowanie seksualne przez byłą partnerkę. Riot zawiesił jego udział w VCT NA Masters

W obliczu tego wszystkiego kwestią czasu wydawało się, aż sam zainteresowany zabierze głos. I tak też się w końcu stało. – Z ostatniego wpisu opublikowanego przez Cleo wynika, że wspomina nasz związek inaczej niż ja. Oboje zgadzamy się jednak co do tego, że dla każdego z nas ta relacja była niezdrowa. Przepraszam Cleo i przykro mi z powodu tego, jak to wszystko się skończyło, ale nigdy w żaden sposób jej nie zaatakowałem. Jestem w pełni zaangażowany i współpracuję w ramach prowadzonego dochodzenia, udostępniając pełne wersje nagrań audio i wideo, do których Cleo odniosła się w swoim wpisie – zapewnił sinatraa.

Na ten moment nie wiadomo, jak dalej potoczy się sprawa. Na razie nałożone przez Riot zawieszenie obowiązywać będzie tylko podczas najbliższego weekendu, trudno jednak przewidzieć, czy dochodzenie zakończy się jeszcze przed startem kolejnej fazy zmagań w ramach VALORANT Champions Tour.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Drużyny izaka i Janowicza pozostają w walce o 75 tysięcy dolarów, dziś drugi dzień zawodów Warzone'a

W ubiegłym tygodniu Piotr "izak" Skowyrski i Jerzy Janowicz ramię w ramię rywalizowali podczas Toronto Ultra $100k Payout Season 2. Niemniej już podcz...