STS
fot. Valve

Poznaliśmy ostatni zestaw misji operacji Broken Fang w CS:GO

Operacja Broken Fang nieubłaganie zbliża się do końca. Co prawda nim zakończy się ostatecznie, minie jeszcze trochę czasu, ale my nie dostaniemy już żadnych nowych misji – ostatni ich zestaw został zaprezentowany przez Valve wczoraj późnymi wieczorem. W sumie twórcy CS:GO zaserwowali nam pięć zadań, w których trakcie możemy wzbogacić nasz dorobek o kolejne sześć […]

Operacja Broken Fang nieubłaganie zbliża się do końca. Co prawda nim zakończy się ostatecznie, minie jeszcze trochę czasu, ale my nie dostaniemy już żadnych nowych misji – ostatni ich zestaw został zaprezentowany przez Valve wczoraj późnymi wieczorem.

W sumie twórcy CS:GO zaserwowali nam pięć zadań, w których trakcie możemy wzbogacić nasz dorobek o kolejne sześć gwiazdek. Co ciekawe, aż dwa wyzwania dotyczą mapy Ancient i prawdopodobnie stąd wziął się tytuł całego tygodnia, który brzmi „Starożytne zagrożenie”. Jeżeli zaś chodzi o to, co konkretnie musimy robić, to rewolucji zdecydowanie nie ma. Całość znowu polegać będzie głównie na wygrywaniu rund, zabijaniu wrogów za pomocą konkretnej broni, aczkolwiek powraca także misja polegająca na oślepianiu przeciwników. Nie zabraknie także kolejnego zadania fabularnego, „Niezapomniane wrażenie”, które rozgrywać będziemy w formule współpracy.

CZYTAJ TEŻ:
Wreszcie jest – w CS:GO rozpoczęła się operacja Broken Fang

Szesnasty tydzień – Starożytne zagrożenie:

 • Dopiero zaczynamy:
  Wygraj 7/15/20 rund w trybie Turniejowym na mapie Ancient – 1-3 gwiazdek
 • Jego miejsce jest w muzeum!:
  Zabij 25 wrogów używając UMP-45 w trybie Obrońca na mapie Ancient – 2 gwiazdki
 • Biuro rzeczy znalezionych:
  Wygraj 3/7/10 rund w trybie Odbijanie – 1-3 gwiazdek
 • Niezapomniane wrażenie:
  Siatkówka oka szybko przystosowuje się do jasnego bodźca, skutkując chwilową ślepotą – 2 gwiazdki
 • Nie otwieraj oczu:
  Oślep 7/15/25 wrogów za pomocą granatów błyskowych w trybie Uproszczony na mapach Grupy Sigma – 1-3 gwiazdek

Operacja Broken Fang rozpoczęła się 3 grudnia i poza misjami wprowadziła do gry także szereg innych nowości, takich jak tryby, mapy, skórki czy nowe funkcje. Więcej informacji na jej temat znaleźć można pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Anonymo z czterema kolejnymi punktami w ESL MP, Pompa z jednym

Za nami drugie wtorkowe spotkanie w ramach ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021. W meczu wieńczącym drugą kolejkę zmagań na serwerze zmierzyły się Pompa...