STS
fot. ESL/Viola Schuldner

bullet girl zaczyna rywalizację na scenie VALORANTA

Przez lata Julia „bullet girl” Kurzyńska była na dobrą sprawę jedyną przedstawicielką Polski na międzynarodowej kobiecej scenie Counter-Strike’a. W tym czasie 26-latka regularnie występowała wraz z różnymi składami na najważniejszych turniejach. Polka na swoim koncie ma współpracę m.in. ze szwedzkim Crowns Esports Clubem, brytyjskim Demise, niemieckim Teamem DeftFox czy też pochodzącym ze Szwecji FALKN. Niemniej […]

Przez lata Julia „bullet girl” Kurzyńska była na dobrą sprawę jedyną przedstawicielką Polski na międzynarodowej kobiecej scenie Counter-Strike’a. W tym czasie 26-latka regularnie występowała wraz z różnymi składami na najważniejszych turniejach.

Polka na swoim koncie ma współpracę m.in. ze szwedzkim Crowns Esports Clubem, brytyjskim Demise, niemieckim Teamem DeftFox czy też pochodzącym ze Szwecji FALKN. Niemniej od sierpnia ubiegłego roku nasza rodaczka nie mogła się pochwalić stałym zatrudnieniem i okazjonalnie pojawiała się na serwerze jako członkini miksowych ekip. Tak było chociażby przy okazji listopadowego Ambush Female Autumn Cup, w którym wzięła udział wraz z 90s bots, odpadając jednak już w fazie grupowej. Od tego czasu słuch o Kurzyńskiej nieco zaginął i wygląda na to, że stało się tak nie bez powodu, bo przynajmniej w najbliższym czasie w CS:GO już jej oglądać nie będziemy.

Wszystko dlatego, że bullet girl stała się częścią nowo powołanego międzynarodowego składu VALORANTA. Poza polską graczką znajdziemy w nim też trzy inne zawodniczki, które w przeszłości rywalizowały w grze Valve. Są to m.in. Olga „[email protected]” Horoshilova, czyli była reprezentantka Teamu ALTERNATE i EYESports, a także mająca na swoim koncie grę w LGB Esports i Teamie Singularity Matilde „mattye” Wiik. Ponadto drużynę współtworzyć będzie też Kristina „zon1Q” Stevanović, która w przeszłości miała już okazję grać u boku Kurzyńskiej w czasach wspomnianych wcześniej Crowns i Demise. Polska i Serbka wspólnie świętowały też wicemistrzostwo Intel Challenge Katowice 2018.

Nowy skład polskiej zawodniczki prezentuje się następująco:

  • Kristina „zon1Q” Stevanović
  • Olga „[email protected]” Horoshilova
  • Julia „bullet girl” Kurzyńska
  • Matilde „mattye” Wiik
  • „chikago”
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Team Vitality wkracza do Call of Duty: Mobile

Team Vitality ogłosił, że wkracza do Call of Duty: Mobile. Organizacja pochwaliła się podpisaniem kontraktu z sześcioma zawodnikami pochodzącymi z Ind...