Team Vitality ogłosił, że wkracza do Call of Duty: Mobile. Organizacja pochwaliła się podpisaniem kontraktu z sześcioma zawodnikami pochodzącymi z Indii. W skład nowego zespołu weszli Arav "MonK" Narang, Akshan "Argon" Madhani, Armaan "Moonscope" Dharni, Priyank "DEATH" Birajdar, Samartha "JOKOs" Ghadge oraz Samruddha "SAMs" Ghadge. Trenerem zespołu został natomiast Harnoor "Toxy" Mutneja.

Wszyscy gracze, z wyjątkiem SAMsa, byli wcześniej częścią składu S8UL Esports. Dotychczas najlepszy występ zanotowali podczas turnieju Call of Duty: Mobile India Cup, gdzie w lutym 2021 roku udało im się zająć drugie miejsce. Z kolei wspomniany wcześniej SAMS miał okazję szlifować swoje umiejętności w organizacji Heroes Official, z którą to zajął trzecie miejsce w tych samych rozgrywkach.

Naszym celem było założenie zespołu esportowego w Indiach, który miałby własną unikalną tożsamość, a jednocześnie przyswoił podstawowe wartości Teamu Vitality. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych nowych zawodników, ponieważ mają odpowiednie umiejętności, a także potencjał, aby być numerem jeden wśród zespołów – powiedział Nicolas Maurer, dyrektor generalny organizacji. – Zespół w Call of Duty: Mobile to pierwszy krok w kierunku rozszerzenia naszej obecności poza Europą, zgodnie z naszą wizją podboju świata esportu. To także bardzo fajny sposób na nawiązanie do historii Vitality, która rozpoczęła się wraz z serią Call of Duty w 2013 roku. – dodał.

Warto przypomnieć, że w tym momencie Team Vitality posiada swoich przedstawicieli już w dziesięciu różnych tytułach. Organizacja nie zamierza jednak na tym poprzestawać, a jej przedstawiciele zdradzili, że będą dalej poszukiwać utalentowanych graczy, w tym właśnie na Półwyspie Indyjskim, aby jeszcze bardziej poszerzyć zakres swojej działalności.