STS
fot. ESL/Jak Howard

MAD Lions zaczyna z przytupem. Ekipa kubena i tudsoNa pokonuje zespół dychy!

Za MAD Lions oficjalny debiut nowego składu CS:GO. I to debiut niezwykle udany, bo podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego w pierwszym grupowym mecz Nordic Masters Spring 2021 niespodziewanie rozgromili zbierające ostatnio bardzo dobre recenzje ENCE i tym samym przybliżyli się do awansu do fazy pucharowej eliminacji do BLAST Premier Spring Showdown. ENCE 7 : 16 MAD […]

Za MAD Lions oficjalny debiut nowego składu CS:GO. I to debiut niezwykle udany, bo podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego w pierwszym grupowym mecz Nordic Masters Spring 2021 niespodziewanie rozgromili zbierające ostatnio bardzo dobre recenzje ENCE i tym samym przybliżyli się do awansu do fazy pucharowej eliminacji do BLAST Premier Spring Showdown.

ENCE 7 : 16 MAD Lions

(Nordic Masters – grupa B)
7 3 Train 12 16
4 4

Początek meczu wyglądał tak, jak można by się tego spodziewać. ENCE bardzo szybko wyszło bowiem na trzypunktowe prowadzenie i wydawało się, że powiększenie go jest tylko kwestią czasu. Nic bardziej mylnego! Rundzie numer cztery to Lwy doszły do głosu i nie oddały go już do przerwy! W tym czasie podopieczni hiszpańskiej organizacji w zatrważającym stopniu zdominowali swoich wyżej notowanych rywali, raz po raz odpierając ich niemrawe ataki. Z bardzo dobrej strony prezentował się szczególnie Filip „tudsoN” Tudev, który w pierwszej połowie zdołał nawet ustrzelić niezłej urody ace’a z AWP. O wiele mniej powodów do radości miał znajdujący się po drugiej strony barykady Paweł „dycha” Dycha, który na przerwę schodził z zaledwie czteroma fragami na koncie. Jego zespół natomiast przegrywał aż 3:12 i wydawało się, że tylko cud może go uratować przed porażką.

Nadzieje na owy cud odżyły po zmianie stron, bo ENCE wyraźnie ostrzyło sobie zęby na comeback. Ba, dycha i spółka zdobyli nawet cztery rundy z rzędu, wyraźnie zmniejszając swoją stratę do popularnych Lwów. Nim jednak ewentualny remis stał się naprawdę realną opcją, gracze kubena zadali kolejny cios. I tym razem był to cios kończący, bo po uderzeniu w rundzie numer dwadzieścia zawodnicy fińskiej formacji już się nie podnieśli. Zamiast tego tylko bezradnie przyglądali się, jak kolejne punkty lądują na koncie MAD Lions. I tak do momentu, gdy tablica wyników wskazała zaskakujące 16:7 na korzyść składu dwóch Polaków.

O godzinie 15:00 kolejny mecz z udziałem MAD Lions – wtedy tudsoN i spółka podejmą Dignitas VIE w walce o pierwsze miejsce w grupie B i awans do play-offów. Z kolei o 16:30 ENCE zmierzy się z Teamem Singularity w spotkaniu przegranych. Ten zespół, który i tym razem poniesie porażkę, definitywnie pożegna się z Nordic Masters Spring 2021.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PGE Turów ściąga byłych graczy piratesports i TPT

Zbudowany w styczniu tego roku skład CS:GO nie przetrwał próby czasu. Po zaledwie dwóch miesiącach postawiono więc na kadrową rewolucję, w wyniku któr...