STS
Fresskowy
fot. Ultraliga

Fresskowy za mocny dla Illuminar. Reprezentanci Ultraligi z pierwszą przegraną na EU Masters

Drugi mecz Illuminar Gaming w European Masters 2021 Spring i pierwsza porażka. Polacy nie poradzili sobie z drugim faworytem grupy, czyli G2 Arctic z Bartłomiejem „Fresskowym” Przewoźnikiem na środkowej alejce. G2 Arctic 1:0 Illuminar Gaming Oscarinin Gnar Melonik Malphite Koldo Volibear papatabachi Lillia Fresskowy Syndra Czajek Lucian Supa Kai’Sa Odi11 Jinx Efias Rell Czypsy Thresh […]

Drugi mecz Illuminar Gaming w European Masters 2021 Spring i pierwsza porażka. Polacy nie poradzili sobie z drugim faworytem grupy, czyli G2 Arctic z Bartłomiejem „Fresskowym” Przewoźnikiem na środkowej alejce.

G2 Arctic 1:0 Illuminar Gaming
Oscarinin
Gnar
Melonik
Malphite
Koldo
Volibear
papatabachi
Lillia
Fresskowy
Syndra
Czajek
Lucian
Supa
Kai’Sa
Odi11
Jinx
Efias
Rell
Czypsy
Thresh

Pierwsza krew powędrowała na konto dolnej alejki Illuminar, która wraz z pomocą Wojciecha „papatabachiego” Kruzy wyeliminowała przeciwnego wspierającego. Dodatkowo chwilę później polski leśnik zdołał także wyeliminować swojego bezpośredniego rywala. Ponadto rodzima formacja zniszczyła także pierwszą wieżę na bocie, gdzie Adrian „Odi11” Kruk zgarnął wszystkie opancerzenia wieży. Co prawda, reprezentanci LVP SL odpowiedzieli zrównaniem z ziemią struktury na górnej alejce, jednakże mimo to tracili oni do rywali ok. tysiąc sztuk złota.

Pierwszy smok został pokonany przez drużynę z Hiszpanii dopiero w 15. minucie, co oznaczało, że gra raczej nie miała rozstrzygnąć się poprzez walkę o wczesną duszę. Kiedy wydawało się, że wszystko toczyło się po myśli Illuminar, Polacy popełnili ogromny błąd i zostali unicestwieni tym samym oddając Nashora. Nie była to jednak perfekcyjna gra ze strony obu formacji, gdyż podczas oblężenia z fioletowym wzmocnieniem gracze akademii G2 dali się wyłapać, co kosztowało ich dwie śmierci i znaczące spowolnienie natarcia. W 26. minucie jednak Fresskowemu i spółce udało się pokonać już trzeciego smoka, co nałożyło znaczącą presję na ekipę z Ultraligi.

Po bardzo chaotycznej walce przy okazji drugiego Smoka Oceanicznego gracze wymienili się pięciu za pięciu, a po odrodzeniu to formacja z ligi hiszpańskiej zgarnęła wzmocnienie smoka i duszę. Dodatkowo ekipa ta po wyłapaniu Dawida „Melonika” Ślęczki pokonała drugiego Nashora i po walce w czerwonej bazie zakończyła spotkanie na swoją korzyść.

Już o 21:30 Illuminar zmierzy się z PSV. Pełny harmonogram i aktualną klasyfikację European Masters 2021 Spring możecie znaleźć w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wesele (dla widzów) i trzy pogrzeby. PACT i Pompa dzielą się punktami na start 4. rundy ESL MP

Pierwsze spotkanie w ramach czwartego tygodnia ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021 dobiegło końca. Ci, którzy spodziewali się bardzo zaciętego starcia p...