Na równo miesiąc przed końcem operacji Broken Fang Valve przygotowało prezent dla graczy, którzy na przestrzeni ostatnich miesięcy nie zdecydowali się na zakup przepustki. A jeśli zawsze marzyliście, by chociaż w skromnym stopniu poczuć się jak profesjonalni zawodnicy CS:GO, to mamy dla was podwójnie dobrą wiadomość. Oto konkrety: w najbliższych tygodniach tryb Broken Fang Premier będzie dostępny dla wszystkich!

Czym jest tryb CS:GO Broken Fang Premier?

Na czym polega proponowana przez deweloperów rozrywka? Broken Fang Premier to nic innego jak tradycyjny tryb turniejowy, ale z istotnym ulepszeniem. Każde spotkanie poprzedza bowiem proces wyboru mapy, w którym obie drużyny naprzemiennie odrzucają areny, by ostatecznie wyłonić lokację, na której odbędzie się bitwa. Do dyspozycji mamy oczywiście jedynie mapy z aktywnej puli turniejowej.

CZYTAJ TEŻ:
Top 10 rzeczy do 60 złotych. 11. Przepustka operacji Broken Fang

Nowa aktualizacja CS:GO

Operacja Broken Fang:

  • Przez ograniczony czas tryb Broken Fang Premier jest dostępny dla wszystkich,
  • Posiadacze przepustki operacji Broken Fang będą traktowani jako posiadacze statusu Prime w trybie Broken Fang Premier.

MISC:

  • Naprawiono implementację gniazd sieciowych Steama, by dynamicznie ładowały bibliotekę systemową "wlanapi.dll" i działały na systemach Windows, które nie korzystają z bezprzewodowej sieci LAN.
  • Zmieniono teksturę Zeusa tak, aby dało się odczytać "Zeus X-27". Dla jasności, to liczy się jako skórka do Zeusa.