STS
fot. Blizzard

Zajrzyj w archiwa Overwatcha! Fabularne wydarzenie powraca do gry

Jednym z najbardziej ulubionych wydarzeń, które regularnie powracają do świata Overwatcha, są archiwa. To podczas nich Blizzard prezentował fabularne questy pogłębiające lore świata gry i chociaż od pewnego czasu już tego nie robi i ogranicza się do powielania historii z ubiegłych lat, to sentyment pozostał.

Fani produkcji Blizzarda z radością powitają więc fakt, że event Overwatch: Archiwa rozpoczął się właśnie dziś! Dzięki temu ponownie będziemy mieli okazję, by rozegrać misje o nazwach Insurekcja, Odwet oraz Czarne Chmury, które dostępne będą nie tylko w klasycznych wariantach, ale również i w nieco zmodyfikowanych i utrudnionych – a to w jednym bariery wrogów będą kuloodporne, w innym zadawać obrażenia będziemy tylko za pomocą obrażeń krytycznych, a w jeszcze kolejnym nie będziemy mogli korzystać z bohaterów wsparcia. Wszystko ma stanowić pewne urozmaicenie dla dobrze znanej już formuły zabawy.

Nie zabraknie oczywiście tygodniowych wyzwań, w ramach których w ciągu siedmiu dni będziemy musieli wygrać dziewięć spotkań, by odblokować jedną z trzech epickich skórek, które przygotowano dla Lúcia, Zenyatty oraz Łaski. Nie są to oczywiście wszystkie elementy graficzne udostępnione z okazji wydarzenia, ale zdecydowaną większość z nich znajdziemy w okazjonalnych lootboksach, które wypadać nam będą zamiast zwyczajowych skrzynek z zawartością, dając gwarancję otrzymania co najmniej jednego nowego przedmiotu. Co warte wspomnienia, w owych kontenerach znajdziemy nie tylko skiny, pozy czy graffiti dodane w tym roku, ale także i te, które obecne były w minionych edycjach Archiwów.

Event Overwatch: Archiwa 2021 potrwa do 27 kwietnia. Po tym czasie zdobywanie specjalnych lootboksów nie będzie już możliwe, ale te, które uda nam się zgarnąć wcześniej, pozostaną w naszym ekwipunku nawet jeżeli nie otworzymy ich przed zakończeniem wydarzenia.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Anonymo wskakuje na podium w tabeli ESL MP, kończąc wieczór z sześcioma punktami

Reprezentanci Anonymo Esports z uśmiechami na twarzach kończą swoje starcie w ramach piątej kolejki ESL Mistrzostw Polski. Komplet punktów pozwolił im...