STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Czas na pierwsze roszady wśród uczestników Ultraligi. behave poza składem Pompy

Zespoły, które nie zakwalifikowały się do europejskiej edycji European Masters zakończyły tę część roku w League of Legends. Do startu letniej rundy między innymi Alior Bank Ultraligi zapewne jeszcze kilka dobrych tygodni. Nic więc dziwnego, że włodarze organizacji zaczynają wykonywać roszady w swoich drużynach. O takie ruchy pokusiły się dzisiaj osoby stojące za 7more7 Pompa Teamem, z którym pożegnał się dotychczasowy główny leśnik formacji – Marcin „behave” Pawlak.


Za podopiecznymi Adriana „Zeturala” Dziadkowca split, który de facto można zaliczyć do udanych. Reprezentantom Pompy co prawda nie udało się dobrnąć do European Masters, pomimo zajęcia w fazie zasadniczej Ultraligi trzeciej lokaty i startowania dzięki niej w górnej drabince play-offów. Na ich inaugurację polegli oni z Illuminar Gaming, a następnie musieli uznać wyższość K1CK, które ponownie znalazło świetną dyspozycję w fazie pucharowej. Niemniej, patrząc na to, że w ekipie znalazł się między innymi rookie botlane, to czwarta lokata na koniec sezonu nie jest najgorszym wynikiem.

Czy ten ruch może oznaczać, że do składu Pompy powróci Adrian „adrian” Jackowski? Były reprezentant między innymi piratesports czy Teamu ESCA Gaming zastępował behave’a m.in. na początku wiosennych rozgrywek Ultraligi, co w zasadzie wychodziło mu całkiem dobrze. W ciągu dwóch pierwszych tygodni ligi zespół zebrał trzy na cztery możliwe wygrane, czego nie można uznać za falstart. Warto jednak podkreślić, że według GCD kontrakt adriana wygasł wraz z końcem marca i na chwilę obecną nie jest on oficjalnie członkiem 7more7 Pompa Teamu, aczkolwiek w kwestii jego przyszłości organizacja nie wystosowała jak na razie oświadczenia.

Obecny skład 7more7 Pompa Teamu:

Sebastian „Color” Czyżyk
Adrian „adrian” Jackowski (kontrakt wygasł)
Marcin „Warszi” Surała
Artur „Ather” Gnat
Wojciech „Wojtus” Świder
Adrian „Zetural” Dziadkowiec
Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NEO wśród uczestników pierwszego blockchainowego turnieju CS:GO

Światy kryptowalut i esportu już od dawna przenikają się ze sobą, ten moment musiał więc nadejść. Zapowiedziano bowiem Exeedme Blockchain Tournament,...