STS
fot. GG League/Maciej Kołek

„To będzie cenne doświadczenie i pamiątka na długie lata”. pasha zaprasza na swój obóz esportowo-sportowy

Snujecie już plany na lato? Pewnie nie, bo w dobie pandemii koronawirusa, wobec stale zmieniającej się sytuacji, organizowanie życia w perspektywie dłuższej od tygodnia bywa zgubne. Niemniej legenda polskiej sceny Counter-Strike’a, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, podsuwa swoją propozycję na spędzenie ośmiu lipcowych dni.

pasha to postać, której nie trzeba przedstawiać żadnemu sympatykowi sportów elektronicznych. Jego poczynania, zza ekranów swoich urządzeń, obserwują dziesiątki tysięcy fanów w Polsce i na całym świecie. Teraz pojawiła się okazja, aby spotkać się z 32-latkiem na żywo, a przy okazji przeżyć przygodę oraz podnieść swoje umiejętności, zarówno na serwerze, jak i poza nim. Pasha Gaming Camp to obóz esportowo-sportowy skierowany do osób z grupy wiekowej 12-18 lat. Jego pierwsza, a zarazem jedyna tegoroczna edycja zaplanowana jest na okres pomiędzy 17 i 24 lipca. W tych dniach uczestnicy obozu będą zakwaterowani w trzygwiazdkowym hotelu Borowy Dwór – Biznes, Spa & Fun w Szaflarach.

Nieważne, z jakiej gry się wywodzisz, ale jeśli chcesz spotkać się w naszym gamingowym środowisku i poczuć atmosferę esportowego zgrupowania, ten obóz to miejsce stworzone dla Ciebie. Nie wymagamy specjalnego przygotowania fizycznego, a jedynie chęci i zaangażowania. Jeśli masz wątpliwości lub czujesz niepewność co do swoich esportowych umiejętności, to zapewniamy Cię, że to nie stanowi żadnej przeszkody. Stawiamy na wiarę w siebie, rozwój osobowości oraz zapewniamy progres indywidualnych umiejętności. Możliwość wspólnej gry, liczne turnieje i nagrody, spotkanie innych graczy, sportowe wyzwania oraz relaks i wieczorne rozmowy z Waszym Papito w pięknych okolicznościach przyrody, to będzie cenne doświadczenie i pamiątka na długie lata – czytamy na oficjalnej stronie obozu.

Jak już wspomnieliśmy, Pasha Gaming Camp nie jest obozem wyłącznie esportowym. Popularny Papito, oprócz podzielenia się wiedzą i doświadczeniem zebranym na przestrzeni lat, chce także zaszczepić w młodych ludziach pasję do aktywności fizycznej, która wypełnia praktycznie każdy dzień jego życia. W związku z tym osoby biorące udział w obozie mogą na miejscu spodziewać się m.in. zajęć z renomowanym instruktorem samoobrony, wycieczek górskich czy wyzwań rowerowych. Koszt tych i innych niewymienionych przyjemności to 2799 złotych. Zapisy ruszają 16 kwietnia, a liczba miejsc jest ograniczona. Więcej o Pasha Gaming Camp przeczytacie pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Gambit nowym liderem rankingu HLTV! Zmiana także na najniższym stopniu podium

Wczoraj końca dobiegł 13. sezon ESL Pro League, a zwieńczenie ogólnoświatowych rozgrywek oczywiście wiązało się ze sporymi zmianami w rankingu HLTV. I...