STS
fot. PZPN

Polacy wywalczyli awans na mistrzostwa Europy UEFA eEURO 2021

W poniedziałkowy wieczór rozegrano mecze rewanżowe w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy UEFA eEURO 2021. Wśród 55 reprezentacji narodowych walczących o miejsce na turnieju finałowym znaleźli się także Polacy. Drużyna powołana przez PZPN spisała się znakomicie i ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w grupie B. Przypomnijmy, że w skład naszego zespołu w grze eFootball PES 2021 […]

W poniedziałkowy wieczór rozegrano mecze rewanżowe w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy UEFA eEURO 2021. Wśród 55 reprezentacji narodowych walczących o miejsce na turnieju finałowym znaleźli się także Polacy. Drużyna powołana przez PZPN spisała się znakomicie i ostatecznie zajęła pierwsze miejsce w grupie B. Przypomnijmy, że w skład naszego zespołu w grze eFootball PES 2021 wchodzą: Bartłomiej „Ronbalto” Bałdyś, Jan „Jancio” Wójcik oraz Mikołaj „Ostrybuch” Ziętek.

Co ciekawe, poniedziałkowe zmagania rozpoczęły się dla biało-czerwonych bardzo słabo. W pierwszym meczu Polacy przegrali bowiem z Bułgarami w stosunku 2:4, a co za tym idzie, stracili chwilowo pierwsze miejsce w swojej grupie. Na szczęście była to jedyna wpadka naszej reprezentacji podczas poniedziałkowych kwalifikacji. W kolejnych starciach Polakom udało się bowiem pokonać Kazachów (4:3) i Niemców (5:3), dzięki czemu ponownie znaleźli się w grze o pierwsze miejsce w tabeli.

Wszystko zależało więc od wyników ostatniego starcia, w którym to przeciwnikami Polaków byli Łotysze. Mecz ten ułożył się idealnie dla naszej reprezentacji, a Biało-czerwoni pokonali swoich rywali w stosunku 7:0. Dzięki tak wysokiej wygranej polska drużyna narodowa ostatecznie przeskoczyła Niemców w tabeli grupy B i wywalczyła sobie bezpośredni awans na mistrzostwa Europy UEFA eEURO 2021.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsza porażka Savesa i spółki w European League 2021

Seria zwycięstw dobiegła końca. Po pięciu wygranych z rzędu Natus Vincere znalazło wreszcie swojego pogromcę w European League 2021 i tym samym straci...