STS
fot. fb.com/G2paTiTek

Drużyny starxo i paTiTka zainaugurują zamknięte eliminacje do VALORANT Challengers

Na finałach regionu EMEA w ramach VALORANT Challengers nadal wolne pozostają dwa miejsca dla ekip z Europy. I już dziś walkę o jedno z tych dwóch miejsc rozpoczną dwaj nasi rodacy, Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz Patryk „starxo” Kopczyński. Jako pierwszy na serwerze zamelduje się starxo, który już o godzinie 17:00 wraz ze swoimi kolegami z […]

Na finałach regionu EMEA w ramach VALORANT Challengers nadal wolne pozostają dwa miejsca dla ekip z Europy. I już dziś walkę o jedno z tych dwóch miejsc rozpoczną dwaj nasi rodacy, Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz Patryk „starxo” Kopczyński.

Jako pierwszy na serwerze zamelduje się starxo, który już o godzinie 17:00 wraz ze swoimi kolegami z Acend podejmie Team Vitality. Reprezentanci francuskiej organizacji w minionych tygodniach dokonali pewnych roszad kadrowych, które były efektem serii rozczarowujących wyników. I wygląda na to, że obrano dobry kierunek, bo podopieczni Andreya „fragona” Katza w niezłym stylu przeszli przez etap otwarty, ogrywając po drodze m.in. Vodafone Giants. Dodatkowo TV nie będzie musiało raczej przejmować się presją, gdyż ta w całości spoczywać się na starxo i spółce, czyli triumfatorach niedawnego VALORANT Masters.

Trzy godziny później swojej szansy na awans do półfinału poszuka G2 Esports. Ekipa paTiTka, podobnie jak omawiane wcześniej Vitality, ma za sobą rozczarowujący okres i aby wyjść z marazmu, wprowadziła pewne zmiany. Ich ofiarą okazał się Aleksander „zeek” Zygmunt, którego miejsce zajmuje obecnie pełniący rolę prowadzącego Oscar „ozzy” Scott. Dziś Brytyjczyk postara się doprowadzić swoich nowych kolegów do kolejnego triumfu, tym razem odniesionego przeciwko Fnatic. Fnatic, które w międzyczasie pożegnało dwóch ubiegłorocznych wicemistrzów VALORANT First Strike, co miało być receptą na przedłużający się kryzys.

Czwartkowy harmonogram zamkniętych eliminacji do VALORANT Challengers:

15 kwietnia
17:00 Acend vs Team Vitality BO3
20:00 G2 Esports vs Fnatic BO3

Wszystkie mecze wraz z angielskim komentarzem obejrzeć będzie można pod tym adresem. Same zamknięte eliminacje do VALORANT Challengers rozegrane zostaną między 15 a 18 kwietnia. Ostatecznie awans na finałowy turniej regionu EMEA uzyskają dwie najlepsze drużyny.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Imponująca pula nagród i nowy format rozgrywek. Oto szczegóły Mistrzostw Świata w COD: Mobile

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów gier od Activision. Już 3 czerwca 2021 roku wracają bowiem Mistrzostwa Świata w Call of Duty: Mobile. Właśni...