STS
fot. AGO ROGUE

AGO ROGUE z drugim zwycięstwem w głównej fazie EU Masters!

AGO ROGUE wczoraj po sporych męczarniach zdobyło pierwszą wygraną w ramach European Masters 2021 Spring. Dzisiaj natomiast zespół Damiana „Luckera” Konefała w pięknym stylu pokonał G2 Arctic. Oznacza to, że mistrzowie Alior Bank Ultraligi nie zaznali jeszcze goryczy porażki, natomiast ekipa Bartłomieja „Fresskowego” Przewoźnika już dwukrotnie musiała uznać wyższość rywala.

G2 Arctic 0:1 AGO ROGUE
Oscarinin
Gnar
Sinmivak
Wukong
Koldo
Nocturne
Nocturne Lurox
Hecarim
Fresskowy
Akali
Chres
Syndra
Supa
Kai’Sa
Lucker
Xayah
Efias
Alistar
Pyrka
Rell

W okolicach szóstej minuty o pierwszą krew pokusił się Jakub „Sinmivak” Rucki, który podczas próby zanurkowania dwójki przeciwników pod czerwoną wieżę był w stanie ukrócić żywot wrogiego toplanera, samemu uchodząc z życiem. Mimo korzystnego startu Polak okazał się zbyt chciwy, przez co po teleportacji Gnara Rucki został posłany do piachu. W kwestii zabójstw to by było na dłuższy czas tyle.

Po upływie kwadransa doszło do istotnej potyczki w dolnej części mapy. Tam zawodnicy akademii Łotrzyków zainicjowali walkę, która po jej zakończeniu przyniosła im wiele korzyści. Różnica w złocie nie przekraczała dwóch tysięcy, toteż żadna z drużyn nie była określana tą prowadzącą. Tym bardziej że wraz z wybiciem 25. minuty na zegarze deficyt całkowicie został zniwelowany. Wtem jednak przy dolnej rzece reprezentanci AGO ROGUE wyłapali dwójkę oponentów. Następnie akcja przeniosła się na górę, gdzie ponownie to mistrzowie Ultraligi święcili triumfy. Dwa sukcesy dopełnione zostały przejętym Baronem.

Przewaga przedstawicieli polskiego podwórka stale rosła, a G2 Arctic musiało przejść do obrony bazy. Gnar jednak ponownie zapuścił się zbyt daleko, co poskutkowało jego śmiercią, a RGO mogło dzięki temu pewnie wkroczyć we włości przeciwnika. Wygrana została przypieczętowana w 33. minucie.

Za moment na Summoner’s Rift pojawią się reprezentanci Misfits Premier oraz ŠAIM SE SuppUp. Króliki będą szukały drugiego zwycięstwa podczas European Masters. Transmisja z meczu będzie dostępna z polskim komentarzem za pośrednictwem Polsat Games, w telewizji oraz na platformach Twitch, oraz YouTube. Po więcej informacji dotyczących wiosennej edycji turnieju zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto z kim na DreamHacku? Grupy DH Masters Spring 2021 już znane

Dziś organizatorzy DreamHack Masters Spring 2021 zaprezentowali nam jednocześnie podział na grupy, jak i pary pierwszej rundy zmagań. A to wszystko na...