STS
fot. ESL

Opportunists znaleźli nowy dom. Francuski skład zasila BDS

Po dwóch tygodniach bezrobocia gracze znani dotychczas jako Opportunists ponownie mogą pochwalić się wsparciem organizacji. Francuska piątka zgodnie z pojawiającymi się już od jakiegoś czasu plotkami zasiliła dziś szeregi Teamu BDS.

Logan „logaN” Corti i jego koledzy końcówkę poprzedniego oraz początek bieżącego roku spędzili pod banderą DfuseTeam. To właśnie jako reprezentanci tej formacji wzięli udział w marcowym VALORANT Masters, z którym pożegnali się w fazie grupowej po zaciętym meczu z Guild Esports. Już wtedy było wiadome, że Francuzi zbyt długo u obecnego pracodawcy nie zabawią, bo jeszcze przed startem zawodów poinformowali oni, że nie przedłużą wygasających kontraktów. Bardzo szybko też pojawiły się plotki łączące ich z transferem do rozbudowującego swoje struktury BDS, niemniej oficjalne potwierdzenie takiego ruchu otrzymaliśmy dopiero dziś.

W końcu rozpoczynamy nową przygodę. Jestem dumny z tego, że mogę ogłosić, iż dołączam do BDS. Ze wsparciem organizacji mamy wszystko, by osiągnąć sukces. Damy z siebie wszystko – zapewnił za pośrednictwem mediów społecznościowych logaN. – Znaleźliśmy nowy dom. Cieszę się, że staliśmy się częścią rodziny BDS. Od samego początku zapewniono nam tu świetne warunki. Jestem dumny ze swoich kolegów z zespołu i jednocześnie chciałbym podziękować za BDS za wiarę w nas. Nie zawiedziemy! – wtórował mu Rodolphe „rodeN” Bianco. Pierwszym sprawdzianem będzie jutrzejszy mecz z Ninjas in Pyjamas w ramach zamkniętych eliminacji do VALORANT Challengers.

Skład Teamu BDS prezentuje się następująco:

  • Rodolphe „rodeN” Bianco
  • Logan „logaN” Corti
  • Dylan „hoppY” Aube
  • Jonathan „TakaS” Paupard
  • Alex „AKUMAAAAA” Lo Bello
  • Flavien „wallax” Lebreton – trener
  • Maxime „Max0b” Jacob – analityk
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poznaliśmy drabinkę Funspark ULTI 2020. Evil Geniuses przed sporym wyzwaniem

Pierwotnie finałowy turniej Funspark ULTI 2020 miał odbyć się, jak sama jego nazwa wskazuje, jeszcze w ubiegłym roku. Niemniej problemy logistyczne zw...