STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Kolejne otwarte kwalifikacje. Dziś druga runda walki o IEM Summer

Przez weekend emocjonowaliśmy się walką rodzimych ekip CS:GO o awans do Flashpoint Season 3. Dodajmy, że walką nieudaną. Dziś jednak możemy poszukać ukojenia, bo oto ruszają drugie otwarte eliminacje do Intel Extreme Masters Summer 2021. W poprzedniej rundzie kwalifikacji nikomu z naszych rodaków nie udało się przybliżyć do IEM-a. A jak będzie tym razem? Czołówka […]

Przez weekend emocjonowaliśmy się walką rodzimych ekip CS:GO o awans do Flashpoint Season 3. Dodajmy, że walką nieudaną. Dziś jednak możemy poszukać ukojenia, bo oto ruszają drugie otwarte eliminacje do Intel Extreme Masters Summer 2021. W poprzedniej rundzie kwalifikacji nikomu z naszych rodaków nie udało się przybliżyć do IEM-a. A jak będzie tym razem?

Czołówka polskiej sceny CS-a rusza po IEM-a

Już teraz gotowość do gry wyraziły m.in. Anonymo Esports, Izako Boars oraz x-kom AGO, czyli trzon ścisłego krajowego topu Counter-Strike’a. Na liście uczestników otwartych kwalifikacji do IEM Summer znajdziemy również MAD DOG’S PACT, w którego szeregach ponownie zabranie Arka „Vegiego” Nawojskiego – zamiast niego podopiecznych Vincenta „VinSa” Jozefiaka wspomagać będzie Bartosz „bnox” Niebisz z Pompa Teamu. A na tym lista ciekawych ekip się nie kończy. Do rywalizacji przystąpią także chociażby AVEZ Esport, Team ESCA Gaming, M1 EDEN, StylDunów i Tarczyński Protein Team.

Kto jeszcze powalczy o awans?

Cześć naszych rodaków będzie z kolei próbować swoich sił w ramach międzynarodowych składów. Tym samym o awans na IEM postara się Paweł „dycha” Dycha. Jego ENCE spróbuje zrekompensować sobie wczorajszą porażkę w półfinale Elisa Invitational Spring 2021. Ponadto w eliminacjach do IEM-a nie zabraknie też Club Brugge eSports, którego członkami są Mateusz „matty” Kołodziejczyk i Mateusz „n0tice” Wolniak, oraz reprezentowanego przez Bartosza „baljsa” Mikołajewicza i Andrzeja „Mastera” Maroska Entropy Gaming.

Niemniej to nie jest jeszcze ostateczna lista, bo zapisy trwają do godziny 17:45 – rejestrować się można pod tym adresem. Kwadrans później pierwsze otwarte eliminacje do IEM Summer 2021 oficjalnie wystartują i potrwają w sumie trzy dni. Koniec końców awans do zamkniętego etapu uzyskają trzy najlepsze zespoły.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Koniec fazy zasadniczej EUL w Rainbow Six coraz bliżej, przed NAVI mecz z Rogue

Faza zasadnicza European League 2021 w Rainbow Six: Siege zbliża się do nieubłaganego końca. Przed nami już tylko trzy kolejki, a pierwsza z nich roze...