STS
fot. OG

OG przedłuża kontrakty z mantuu, valde i Aleksimb. „Wierzę, że w tym roku zgarniemy kilka trofeów”

Pierwsze miesiące 2021 roku były dla OG okresem burzliwym. Podległy organizacji zespół CS:GO zdecydowanie nie odnosił oczekiwanych rezultatów, czego efektem była wymiana aż dwóch jego członków. Ale po burzy zawsze przychodzi słońce, a po roszadach okres stabilizacji.

mantuu, valde i Aleksib na dłużej w OG

Stabilizację ma zapewnić także przedłużenie kontraktów z trzema swoimi zawodnikami. Tym samym przynajmniej do końca 2022 roku barw OG bronić będą Aleksi „Aleksib” Virolainen, Valdemar „valde” Vangså oraz Mateusz „mantuu” Wilczewski. – To ogromna przyjemność, że mogę ogłosić moje przedłużenie kontraktu z OG. Cieszę się, że będę mógł kontynuować współpracę z moimi kolegami, a ponadto nadal otrzymywać fantastyczne wsparcie od organizacji i naszych fanów. Wierzę, że ten rok pokaże nasz nowy potencjał, a my zgarniemy kilka trofeów – przyznał Polak w opublikowanym za pośrednictwem strony internetowej OG oświadczeniu.

„To pomoże nam wejść na szczyt sceny CS:GO”

Z ogromną radością przedłużyliśmy współpracę z Aleksim, Valdemarem i Mateuszem, którzy stanowią trzon tego projektu. Na każdym kroku pokazują oni swoje zaangażowanie nie tylko w kwestii samej gry, ale także wartości wyznawanych przez OG oraz w stosunku do swoich kolegów. Ogromny potencjał, zaufanie, przyjaźń i radość – jesteśmy przekonani, że wszystko to pomoże nam wejść na szczyt sceny CS:GO – stwierdził Charlie Debs, COO organizacji. Sami zawodnicy przygotowują się obecnie do nadchodzącego trzeciego sezonu Flashpointa, podczas którego spróbują przybliżyć się do awansu na PGL Major Stockholm 2021.

Przypomnijmy, że skład CS:GO OG prezentuje się następująco:

  • Aleksi „⁠Aleksib⁠” Virolainen
  • Valdemar „⁠valde⁠” Vangså
  • Mateusz „⁠mantuu⁠” Wilczewski
  • Nikolaj „⁠niko⁠” Kristensen
  • Shahar „flameZ” Shushan
  • Casper „⁠ruggah⁠” Due – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Zven Cloud9 LoL

Zven: DWG KIA to najsilniejsza ekipa na świecie, ale nie jest nie do pokonania

Na najwyższym szczeblu rozgrywek w League of Legends zapanowała krótka przerwa. Wraz z zakończeniem rozgrywek między innymi w LoL Pro League w miniony...