STS
PACT
fot. PACT/Michał Mazurek

Druga przygoda z PACT nieudana, Vegi odchodzi z zespołu!

Gdy w styczniu Arek „Vegi” Nawojski powracał do PACT, w obozie organizacji panowała spora euforia. Wszak to właśnie z tej ekipy 20-letni gracz CS:GO wypłynął na szerokie wody, zapracowując sobie na angaż w Virtus.pro, liczono więc, że po blisko dwuletniej przerwie będzie on w stanie nawiązać do dawnych osiągnięć.

Vegi poza MAD DOG’S PACT

Ostatecznie okazało się inaczej, bo MAD DOG’S PACT przy wsparciu Nawojskiego zanotował bardzo przeciętny początek roku. I nie chodzi tutaj tylko o eliminacyjne turnieje do m.in. DreamHack Open January 2021 czy też Intel Extreme Masters Summer 2021, z którymi polski skład Counter-Strike’a pożegnał się dość szybko. Podopieczni Vincenta „VinSa” Jozefiaka zawodzili także w tych mniej prestiżowych rozgrywkach, a w ESEA Premier wypadli na tyle słabo, że zakończyli sezon spadkiem do dywizji Advanced.

Kto wypełni lukę?

Nic więc dziwnego, że pojawiły się pierwsze przewidywania na temat przyszłości ekipy. A tego, że to właśnie Vegi padnie ofiarą zmian, można było się spodziewać, bo zabrakło go podczas ostatnich spotkań PACT. Przy okazji kwalifikacji do Flashpointa zastępował go Kamil „suonko” Węgrzynkiewicz z PGE Turowa Zgorzelec, natomiast dziś przy okazji drugiej odsłony eliminacji do IEM Summer 2021 jego miejsce zajmie Bartosz „bnox” Niebisz z Pompa Teamu. Nie wiadomo jednak, czy któryś z nich otrzyma ostatecznie stały angaż.

W tej sytuacji skład CS:GO MAD DOG’S PACT prezentuje się następująco:

  • Kacper „darko” Ściera
  • Dawid „lunAtic” Cieślak
  • Kamil „Sobol” Sobolewski
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Vincent „VinS” Jozefiak – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ekskluzywni bohaterowie w LoL: Wild Rift? Riot nie wyklucza takiej opcji

Brian "FeralPony" Feeney jest głównym projektantem LoL: Wild Rift. Dziś opowiedział on planach wobec gry w specjalnym Q&A. Dzięki temu dowiedzieli...