STS
mhL x-kom AGO CS:GO
fot. x-kom AGO

mhL gotowy, by wrócić do gry. Trwają poszukiwania nowej drużyny

Po wielu miesiącach poza regularną grą Miłosz „mhL” Knasiak w końcu powraca! Nastoletni snajper oficjalnie wyraził gotowość wznowienia profesjonalnej kariery, aczkolwiek na ten moment nie wiadomo, gdzie konkretnie będzie ją kontynuować. x-kom AGO posiada bowiem kompletny skład CS:GO.

Gdzie trafi mhL?

Organizacja dysponuje obecnie pełnym, pięcioosobowym składem, którego nie zamierza w najbliższym czasie zmieniać. W nim znajdziemy m.in. dobrze spisującego się Michała „snatchiego” Rudzkiego, który podobnie jak mhL pełni na co dzień rolę AWP-era. W związku z tym AGO planuje pomóc swojemu podopiecznemu w powrocie do CS:GO w innych barwach. Wszystko wskazuje na to, że Miłosz Knasiak trafi do nowej drużyny.

Organizacja x-kom AGO kieruje się „zasadą 6 miesięcy”, oznacza to, że każdy nasz aktywny skład ma gwarancję stabilności w tym cyklu. Zawodnicy dzięki temu są pewni swojej pozycji w drużynie i mogą skupić się w całości na treningu i rywalizacji. Po tym okresie przychodzi czas na podsumowanie.

Miłosz w ostatnich dniach zgłosił się do nas i zadeklarował chęć powrotu do gry. Z uwagi na to, że do końca naszego okresu pozostało ponad 2 miesiące, nie chcemy podejmować kroków prowadzących do potencjalnych rotacji w zespole.  

Nie możemy pozwolić jednak na to, aby mhL, będąc gotów, spędził ten czas na ławce, dlatego poszukujemy dla naszego 19-letniego snajpera drużyny, w której mógłby rozwinąć swoje skrzydła po maturalnej przerwie.

Wszystkie podmioty zainteresowane współpracą z Miłoszem prosimy o kontakt: [email protected] lub [email protected]digy-agency.gg.

mhL graczem AGO został latem 2019 roku, gdy organizacja przeprowadzała szeroko zakrojone obserwacje. Młody snajper z miejsca stał się zresztą ważną postacią drużyny. Ta przy jego znacznym wsparciu sięgnęła po mistrzostwo Polski oraz awansowała do ESL Pro League. Niemniej we wrześniu minionego roku nastolatek wylądował na ławce rezerwowych, by móc w większym stopniu skupić się na nauce oraz zbliżającej się maturze. Od tego czasu oglądaliśmy go w akcji tylko okazjonalnie, gdy brał udział w kilku turniejach eliminacyjnych jako członek miksu StylDunów. Teraz jednak, jak przyznała sama organizacja, wyraził on gotowość do powrotu do gry z uwagi na mniejsze nagromadzenie obowiązków.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
VALORANT Breeze mapa

VALORANT z nową mapą. Wyciekło nagranie z Breeze

Pół roku minęło od premiery ostatniej mapy do VALORANTA, wszak Icebox zadebiutowało w strzelance ze stajni Riot Games w połowie października minionego...