STS
fot. O'Gaming

Sześciu Polaków w play-offach EU Masters. Znamy pary ćwierćfinałowe

Tuż po zakończeniu ostatniego dzisiejszego meczu European Masters 2021 Spring, który jednocześnie zwieńczył fazę grupową tej edycji rozgrywek, odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych. Co prawda dla fanów drużyn grających w rodzimych rozgrywkach nie było ono szczególnie interesujące, bo żaden z trzech reprezentantów Alior Bank Ultraligi nie zakwalifikował się do play-offów, niemniej jednak jak śpiewało kiedyś […]

Tuż po zakończeniu ostatniego dzisiejszego meczu European Masters 2021 Spring, który jednocześnie zwieńczył fazę grupową tej edycji rozgrywek, odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych. Co prawda dla fanów drużyn grających w rodzimych rozgrywkach nie było ono szczególnie interesujące, bo żaden z trzech reprezentantów Alior Bank Ultraligi nie zakwalifikował się do play-offów, niemniej jednak jak śpiewało kiedyś Queen – show must go on. Tym bardziej że Polaków w ćwierćfinałach i tak nie zabraknie, patrząc chociażby na skład Misfits Gaming, gdzie gra aż czterech naszych rodaków.

Ćwierćfinałowe pary EU Masters

Artur „Zwyroo” Trojan i jego Mkers zmierzą się z reprezentującym Hiszpanię UCAM Esports Club. W kolejnym ćwierćfinale Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego zmierzy się z ŠAIM SE SUPPUP. W trzeciej parze mamy Misfits Premier z czterema Polakami, które powalczy o półfinał z BT Excel. Ostatnią ćwierćfinałową parę EU Masters tworzą dwa zespoły z Prime League: mousesports i BIG.

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
UCAM Esports Club 0
Mkers 0
TBD 0
TBD 0
Karmine Corp 0
ŠAIM SE SUPPUP 0
TBD 0
TBD 0
Misfits Premier 0
BT Excel 0
TBD 0
TBD 0
BIG 0
mousesports 0

Play-offy European Masters 2021 Spring rozpoczną się 27 kwietnia, czyli w najbliższy wtorek. Szczegółowe informacje o zawodach znajdziecie w naszej relacji tekstowej.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Pierwsze TOTS w FIFA 21 zaprezentowane. Polacy z wyróżnieniami

Jedno z największych wydarzeń w kalendarzu gier z serii FIFA powróciło. Chodzi oczywiście o Drużynę Sezonu, która to od wielu lat pojawia się w produk...