STS
fot. Riot Games

EU Masters wraca we wtorek. Znamy harmonogram play-offów

W najbliższy wtorek rozpocznie się decydujący etap European Masters 2021 Spring. Rozgrywki League of Legends przechodzą bowiem do etapu play-off, w którym zostało osiem zespołów. Na ostateczny triumf szans nie ma żadna drużyna z Ultraligi, ale nie oznacza to, że w ćwierćfinałach nie zobaczymy Polaków. Kiedy swoje kolejne mecze w EU Masters rozegrają nasi rodacy […]

W najbliższy wtorek rozpocznie się decydujący etap European Masters 2021 Spring. Rozgrywki League of Legends przechodzą bowiem do etapu play-off, w którym zostało osiem zespołów. Na ostateczny triumf szans nie ma żadna drużyna z Ultraligi, ale nie oznacza to, że w ćwierćfinałach nie zobaczymy Polaków. Kiedy swoje kolejne mecze w EU Masters rozegrają nasi rodacy i inne formacje?

Play-offy ruszają we wtorek

Inauguracyjna runda fazy pucharowej europejskiego turnieju LoL-a zaplanowana została na wtorek i środę. Pierwszego dnia zobaczymy starcia UCAM Esports Club i Mkers, a także Karmine Corp i ŠAIM SE SUPPUP. Na Summoner’s Rift zameldują się zatem chociażby Artur „Zwyroo” Trojan, midlaner Mkers i Jakub „Cinkrof” Rokicki z KC. W środę z kolei najpierw dojdzie do potyczki z udziałem Misfits Premier, w którym mamy aż czterech Polaków, i BT Excel, zaś później czekają nas derby Prime League – BIG podejmie mousesports.


Wszystko o EU Masters:


Kiedy półfinały i finał EU Masters?

Po ćwierćfinałach drużyny będą miały chwilę przerwy, bowiem w czwartek i piątek nie będą rozgrywane żadne spotkania, a zawody powrócą w sobotę. 1 maja, kolejno o 16:30 i 19:30, odbędą się półfinałowe potyczki EU Masters. Finał turnieju League of Legends zaplanowano z kolei w niedzielę, 2 maja o 16:30. Będzie to jedyny mecz play-offów, w którym zastosowany będzie system BO5.

Drabinka European Masters 2021 Spring:

Ćwierćfinał Półfinał Wielki finał
UCAM Esports Club 0
Mkers 0
TBD 0
TBD 0
Karmine Corp 0
ŠAIM SE SUPPUP 0
TBD 0
TBD 0
Misfits Premier 0
BT Excel 0
TBD 0
TBD 0
BIG 0
mousesports 0

Harmonogram play-offów EU Masters 2021 Spring:

27 kwietnia, ćwierćfinały
16:30 UCAM Esports Club vs Mkers BO3
19:30 Karmine Corp vs ŠAIM SE SUPPUP BO3
28 kwietnia, ćwierćfinały
16:30 Misfits Premier vs BT Excel BO3
19:30 BIG vs mousesports BO3
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Olek "hades" Miśkiewicz CS:GO

ide na dol wciąż w grze o Flashpointa. Decydujące mecze ostatnich kwalifikacji

Tylko jeden polski zespół Counter-Strike'a zdołał przetrwać pierwszy dzień czwartych kwalifikacji do Flashpoint Season 3. I nie, nie jest to żadna eki...