Nikt nie lubi zmieniać swojego składu przed jednym z najważniejszych turniejów w roku. Tym bardziej, jeżeli roszada ta nie wynika z problemów w grze, ale tych osobistych czy zdrowotnych. Niestety taka sytuacja dotknęła dzisiaj PSG Talon, które na Mid-Season Invitational pojedzie bez swojego nominalnego strzelca.

Formacja związana z francuskim klubem piłkarskim triumfowała w PCS z Wongiem "Unifiedem" Chun Kitem w składzie. Zwycięstwo to było bardzo przekonujące, gdyż jego drużyna zmiażdżyła w finale Beyond Gaming nie przegrywając ani jednej gry. Problemy zdrowotne nie pozwolą jednak marksmanowi z Hong Kongu na wyjazd do Islandii.

Zamiast niego wraz z PSG do Europy poleci AD Carry wcześniej wspomnianego Beyond, czyli Chiu "Doggo" Tzu-Chuan. Jest to niewątpliwie delikatne osłabienie, jednakże do turnieju pozostało jeszcze kilkanaście dni, które Tajwańczyk będzie mógł wykorzystać do zgrania się z pozostałą częścią formacji.

Mid-Season Invitational 2021 rozpocznie się już 5 maja. Więcej informacji na temat całego turnieju znajdziecie w naszej relacji tekstowej: