STS
fot. Riot Games

Tahm Kench w końcu otrzyma reworka?

Od kilku miesięcy w środowisku League of Legends mówi się o reworku jednego z najpopularniejszych bohaterów wspierających, Tahm Kenchu. Pracownicy Riot Games komentowali ten temat w listopadzie zeszłego roku, mówiąc, że „rework Tahm Kencha nastąpi, kiedy presezon się bardziej ustabilizuje. Dzięki temu będziemy mieli czas na zakończenie niektórych rzeczy i skupimy się na nim”. No cóż, presezon jest już dawno za nami, a nowości w tym temacie nie było. Aż do dzisiaj.

Nowa superumiejętność?

Na reddicie pojawił się post, który zapowiada zmiany dla czempiona, aczkolwiek te nie są jeszcze oficjalne. Wśród nich znajdziemy właśnie modyfikacje trzech głównych umiejętności Rzecznego Króla, Smagnięcia Językiem (Q), Pożarcia (W) i Podmorskiej Podróży (R). Co ciekawe, jego superumiejętność zostanie zamieniona z jego Pożarciem, a obie z nich otrzymają rzecz jasna niemałe poprawki.

Tahm Kench nie będzie w stanie już zabierać sojuszników ze sobą, kiedy będzie używał Podmorskiej Podróży. Kluczowe będzie miejsce wyłonienia się bohatera, bowiem umiejętność ma po zmianach podrzucać przeciwników i zadawać obrażenia. Jak w takim wypadku ma działać jego Pożarcie? Tutaj niedużo ma się zmienić, poza tym, że pożarci sojusznicy mają otrzymać dodatkową tarczę. Skill będzie dostępny dopiero od 6. poziomu.

Poprawki Q Tahm Kencha

Wspomnieliśmy także o aktualizacji jego podstawowej umiejętności, Smagnięcia Językiem. Po reworku Tahm Kench będzie się leczył po trafieniu rywala, chociaż na chwilę obecną nie znamy skali przelicznika. Dodatkowo Rzeczny Król będzie w stanie Pożreć rywala podczas używania Q, a sama zdolność nałoży także stacka jego pasywnej umiejętności, Smakosza.

Kiedy ma pojawić się rework Tahm Kencha? Jeżeli powyższe informacje okażą się prawdziwe, to deweloperzy najprawdopodobniej potwierdzą je w zapowiedzi najbliższego patcha, która powinna pojawić się w środku przyszłego tygodnia.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

EU Masters: Czas na Misfits Premier i derby Niemiec w drugiej części ćwierćfinałów

Wczoraj rozstrzygnęły się dwa ćwierćfinały bieżącej edycji European Masters. Karmine Corp po małych kłopotach awansowało do kolejnego etapu rozgrywek,...