STS
2021 Nations Cup
fot. YouTube/Online Racing League [ORL]

Dziś startuje 2021 Nations Cup. O pierwsze punkty dla Polski powalczą Poradzisz i Stachulec

Nadchodzący finał European Masters 2021 Spring to nie jedyna okazja do kibicowania naszym rodakom na europejskiej scenie. Już dziś wieczorem rozpocznie się 2021 Nations Cup, czyli turniej narodowości (ale nie tylko) skierowany do fanów simracingu. W zmaganiach udział weźmie dziesięć formacji, a jedną z nich będzie reprezentacja Polski, którą stanowić będą Patryk Krutyj, Tomasz Poradzisz, Piotr Stachulec i Kamil Komoń. Polacy o mistrzowski tytuł będą musieli powalczyć między innymi z Węgrami, Hiszpanami, Francuzami czy też Finami.

Pierwsza runda rozpocznie się już dziś o godzinie 19:00. W inauguracyjnym wyścigu jako reprezentacji Polski wystąpią Poradzisz oraz Stachulec. Tak prezentuje się lista wszystkich uczestników pierwszego wyścigu:

Hiszpania TBA
Holandia Jarno Opmeer, Thijmen Schütte
Francja Fabrizio Donoso, Nicolas Longuet
Włochy Daniele Haddad, Alessio Di Capija
Węgry Dani Bereznay, Bence Szabó-Kónyi
Finlandia Tino Naukkarinen, Atte Kauppinen
Polska Tomasz Poradzisz, Piotr Stachulec
Europa Jorge Alberola, Ruben Vallejo
Turcja Can Akinci, Ulaş Özyıldırım
Reszta Świata Bari Boroumand, Josh Idowu

Łącznie na dziś zaplanowane są trzy rundy. Na chwilę obecną nie wiadomo, kto będzie reprezentował Polskę w dwóch pozostałych, ale pewne jest, że Poradzisza zobaczymy łącznie w dwóch z trzech dzisiejszych wyścigów, o czym poinformował on sam za pośrednictwem Twittera. Transmisję z inauguracyjnego dnia rozgrywek będziecie mogli obejrzeć pod tym adresem.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
O PLANO CS:GO

O PLANO powołane do życia. Brazylijczycy próbują wpłynąć na Valve

Od dłuższego czasu zastanawiano się nad przeszłością zespołu Counter-Strike: Global Offensive, który tworzą między innymi Vito "⁠kNgV-⁠" Giuseppe, Hen...