STS
fot. x-kom AGO

AGO zaczyna przygodę z play-offami Spring Sweet Spring

Nowy tydzień ponownie powitamy poprzez mecze polskich ekip CS:GO na arenie międzynarodowej. Dziś zaprezentują się nam x-kom AGO oraz MAD DOG’S PACT, przed którymi spotkania w ramach odpowiednio Spring Sweet Spring oraz LOOT.BET/CS Season 9.

PACT po drugie zwycięstwo czy drugą porażkę?

Już o 9:50 na serwerze zameldują się gracze PACTU, którzy dotychczas radzili sobie w dziewiątej odsłonie cyklu LOOT.BET ze zmiennym szczęściem. Polacy swoją przygodę zaczęli bowiem od bolesnej porażki z LDLC OL, ale kilka dni później udało im się rozprawić z eXploit Esports, dzięki czemu nadal pozostają w grze. Co więcej, dziś Jacek „MINISE” Jeziak i spółka mogą postawić ważny krok na drodze do awansu, ale także zbliżyć się do eliminacji z rozgrywek. Wiele zależeć będzie od wyniku nadchodzącej potyczki z Endpoint CeX. Podopieczni brytyjskiej organizacji będą co prawda faworytami, ale trudno nie odnieść wrażenia, że od czasu ostatnich kadrowych roszad nie prezentują oni już tak wysokiego poziomu, a to oznacza, że PACT wcale nie musi być skazany na pożarcie.

CZYTAJ TEŻ:
Kolejne pożegnania w Illuminar. „Zmiany w kierunku i strategii dywizji CS:GO”

AGO rozpoczyna play-offy

Kilka godzin później do gry przystąpi również AGO. Podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa jako jedyny polski skład przebrnęli przez wszystkie fazy Spring Sweet Spring, dzięki czemu już dziś rozpoczną rywalizację w fazie pucharowej. Rywalizację trudną, bo z uwagi na wykorzystanie drabinki pojedynczej eliminacji każdy błąd będzie brzemienny w skutkach. Rywalem popularnych Jastrzębi będzie wciąż szukające odpowiedniej formy EXTREMUM, które dalekie jest od osiągania wyników z czasów 100 Thieves. Mimo to jednak międzynarodowy skład w ubiegłym tygodniu już sobie z AGO poradził i także tym razem wydaje się mieć na to spore szanse. Tak czy inaczej, przegrany tego pojedynku odpadnie z gry, zwycięzca zaś już jutro podejmie Fnatic w ćwierćfinale rozgrywek.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

3 maja
09:50 MAD DOG’S PACT vs Endpoint CeX BO3 transmisja
15:00 x-kom AGO vs EXTREMUM BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Faza grupowa DH Masters zakończona. Kto gra dalej, a kto stracił szansę na mistrzostwo?

Dziś zostały rozegrane ostatnie mecze w ramach rozgrywek grupowych DreamHack Masters Spring 2021. Podczas czterech ostatnich dni liczba drużyn wciąż w...