STS
fot. YouTube/GamersPrey

Bijatykę od Riot Games zobaczymy dopiero w przyszłym roku. Co dalej z Project L?

Smutne wieści dla wszystkich fanów uniwersum League of Legends, którzy wyczekują bijatyki spod szyldu Riot Games. Jeden z pracowników firmy potwierdził wczoraj, że Projektu L nie zobaczymy w najbliższym czasie. Faza beta gry najprawdopodobniej wyjdzie dopiero w przyszłym roku.

Pierwsza wersja Projektu nie w 2021 roku

To obok animacji Arcane oraz zapowiadanego tytułu pokroju MMO jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji studia. Deweloperzy wciąż pracują nad tą grą, jednak Tom Cannon nieco ostudził emocje fanów wczorajszym wpisem na twitterze. Jak poinformował, faza testowa gry nie ujrzy światła dziennego w 2021 roku. – Cieszę się, że jesteście podekscytowani Projektem L. Gra jest na dobrej drodze z wieloma podstawowymi systemami już na swoim miejscu, ale wciąż mamy wiele do zrobienia. Proszę, nie oczekujcie wersji beta (publicznej lub prywatnej) w najbliższym czasie, a już na pewno nie w tym roku – czytamy we wpisie Cannona.

Domysły i najbliższe aktualizacje

W odpowiedzi na wpis pracownik Riot Games dodał także, że więcej informacji będzie w aktualizacji deweloperskiej pod koniec tego roku. Czy wtedy poznamy już datę wydania produkcji albo przynajmniej ujawniony zostanie termin wypuszczenia wersji beta?

Chociaż do premiery nadal daleko, niedawno odbył się duży, prywatny test bijatyki w Los Angeles. Udział mogły w nim wziąć tylko wybrane osoby, które zostały zaproszone drogą internetową. Po przeprowadzonych testach uczestnicy wypełnili także ankietę. Możliwe więc, że gra nie przeszła dobrze tego pierwszego sprawdzianu i zespół pragnie się skupić na usprawnieniu dotychczasowych postępów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Perkz LCS Cloud9

"Możemy wygrać z DWG, każdy może tego dokonać". Perkz komentuje zbliżające się MSI

Wielkimi krokami zbliża się tegoroczna edycja Mid-Season Invitational, bowiem turniej wystartuje już pojutrze. Zmagania w League of Legends na najwyżs...