STS
fot. ESL/Sarah Cooper

Drugie podejście – adreN ponownie trenerem Teamu Liquid

Nie trzeba było wiele czasu, by plotki znalazły swoje potwierdzenie. Po ośmiu miesiącach przerwy Eric „⁠adreN⁠” Hoag oficjalnie powrócił do Teamu Liquid, gdzie ponownie objął funkcję szkoleniowca, zastępując w tej roli Jasona „⁠mosesa⁠” O’Toole’a.

Dopóki tego nie stracisz, to nie zawsze jesteś świadomy tego, co posiadasz. Myślę, że tak właśnie jest w przypadku Erica. To, co wniósł do zespołu pod względem strategicznym, było niesamowite. Teraz gdy mamy skład w obecnym kształcie, zdecydowanie czujemy, że Eric to trener, który wprowadzi nas na wyższy poziom – przyznał CEO organizacji, Victor Goossens. – Moje obecne oczekiwania są nieco inne od tych, które miałem gdy dołączałem w 2019 roku. Wówczas zespół miał już na swoim koncie sukcesy i liczyłem, że będziemy najlepsi. Teraz sytuacja w CS-ie jest inna. Cel jest taki sam, jak zawsze, ale wydaje mi się, że tym razem będzie znacznie trudniej stać się numerem jeden – stwierdził z kolei adreN.

Hoag w przeszłości miał już okazję występować w Liquid jako zawodnik, zaś pod koniec 2018 roku powrócił do organizacji, by przejąć fotel głównego trenera. Pod jego wodzą ekipa zaliczyła świetny okres, w którego trakcie w rekordowym tempie wygrała cykl Intel Grand Slam oraz zgarnęła w sumie dziewięć mistrzowskich tytułów. Potem przyszedł jednak kryzys, do którego przyczyniła się także pandemia oraz związane z nią ograniczenia. W efekcie w sierpniu ubiegłego roku adreN został zwolniony i krótko po tym postanowił on wznowić zawodniczą karierę, występując pod banderą Mythic na poziomie ESEA Premier. Niemniej teraz ponownie skupi się on w pełni na pracy szkoleniowej.

W tej sytuacji skład Teamu Liquid prezentuje się następująco:

  • Jonathan „⁠EliGE⁠” Jablonowski
  • Keith „⁠NAF⁠” Markovic
  • Jake „⁠Stewie2K⁠” Yip
  • Michael „⁠Grim⁠” Wince
  • Gabriel „FalleN” Toledo
  • Eric „⁠adreN⁠” Hoag – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
VALORANT Breeze mapa

Riot wysłuchał profesjonalnych graczy. Breeze wyłączone z VALORANT Masters na Islandii

Wielu fanów VALORANTA z ekscytacją przyjęło do wiadomości, że najnowsza mapa ma być dostępna w najbliższym VCT Masters w Reykjaviku. Jak się okazało,...