STS
Kaiser, MAD Lions, MSI 2021
fot. Riot Games

Nerwowy mecz w wykonaniu MAD na MSI. Lwy wygrywają z Wildcats i wchodzą na szczyt tabeli

Drugie spotkanie w ramach Mid-Season Invitational 2021 było dla reprezentantów League of Legends European Championship prawdziwym testem wytrzymałości. Po wczorajszym przyzwoitym występie fani oczekiwali utrzymania wysokiego poziomu i zwycięstwa z fastPay Wildcats. To zadanie nie należało jednak do najłatwiejszych, ponieważ reprezentanci tureckiej ligi walczyli do ostatniej kropli krwi.

fastPay Wildcats 0:1 MAD Lions
StarScreen
Nocturne
Nocturne Armut
Wukong
Ferret
Udyr
Elyoya
Volibear
Serin
Ryze
Humanoid
Viktor
HolyPhoenix
Tristana
Carzzy
Kai’Sa
Farfetch
Leona
Kaiser
Nautilus

Pierwsza krew padła na korzyść mistrzów LEC, po bardzo agresywnej akcji Matyáša „Carzzy’ego” Orsága oraz Normana „Kaisera” Kaisera. Wspierający popisał się świetną inicjacją i zapewnił swojemu strzelcowi dodatkowe złoto na koncie. Turecka ekipa odpowiedziała w szóstej minucie, przejmując pierwszego smoka w grze. Tempo gry przyspieszyło, kiedy to dolną aleję odwiedził Javier „Elyoya” Batalla. Lwy zanurkowały pod wieżą wrogów, jednak ta akcja nie należała do najbardziej udanych. Jedyne zabójstwo zostało dokonane właśnie na leśniku hiszpańskiej organizacji. Zaraz później Carzzy sprzątnął supporta rywali, oddając przy tym własne życie.

Obie ekipy co chwilę wymieniały się ciosami, a co za tym idzie, zabójstwami. Przez długi czas żadna ze stron nie mogła zdobyć znaczącej przewagi nad przeciwnikiem. W 21. minucie Lwy zdecydowali się na podejście pod Barona Nashora. Turcy postanowili zawalczyć o ten obiekt i nie wyszło im to na dobre, ponieważ mistrzom Starego Kontynentu udało się usunąć z mapy wszystkich reprezentantów Turkish Championship League i przejąć wzmocnienie.

Do podobnej sytuacji doszło osiem minut później, kiedy to kompozycja MAD ponownie wykazała większy potencjał w teamfightach. Kluczowa bitwa miała jednak miejsce dopiero po zdobyciu trzeciego buffa Nashora przez Europejczyków. Ekipa Kaisera zaczęła napierać na wrogą bazę, co poskutkowało dla niej kolejną i ostatnią już wygraną walką.

Już za moment brazylijskie paiN Gaming podejmować będzie PSG Talon. Tym spotkaniem zakończymy drugi dzień zmagań w ramach Mid-Season Invitational 2021. Po pełny harmonogram i więcej informacji dotyczących Mid-Season Invitational 2021 zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
snatchie x-kom AGO CS:GO

ESL MP: x-kom AGO vs Pompa Team – statystyki graczy

Dla Pompa Teamu bieżący sezon ESL Mistrzostw Polski dobiegł już końca. Podopieczni organizacji polegli bowiem już w pierwszej rundzie fazy pucharowej,...