Przyszłość dywizji CS:GO w Pompa Teamie maluje się w coraz ciemniejszych barwach. Na przestrzeni zaledwie kilku dni zespół opuściło bowiem aż dwóch graczy i na ten moment nie wiadomo kto i czy w ogóle ktoś zajmie w najbliższym czasie ich miejsce.

Dziś swoją współpracę z Pompą zakończył Konrad "koyot" Hadała. 21-latek z organizacją Szymona "IsAmU" Kasprzyka związał się w listopadzie ubiegłego roku, gdy ta przejęła czteroosobowy skład Teamu Gaminate i poszukiwała kogoś, kto mógłby zająć wolny fotel numer pięć. Padło właśnie na koyota, który akurat pozostawał bez stałego zatrudnienia po tym, jak trzy miesiące wcześniej pożegnał się z CLEANTmixem. I początkowo wydawało się, że wszystko zmierza w jak najlepszym kierunku, bo Pompa awansowała do dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej, a także sięgnęła po wicemistrzostwo międzynarodowego Flashe Super Slam.

Rozstanie tuż po odpadnięciu z ESL MP

Niemniej ostatnie tygodnie nie było już tak udane, bo ekipa poza udanymi eliminacjami do Fantasyexpo Cup najczęściej zawodziła. W ESL Mistrzostwach Polski co prawda dostała się do play-offów, ale z tych i tak odpadła już po pierwszej rundzie. Także w PLE skład nie radził sobie najlepiej i w trakcie sześciu spotkań tylko raz odniósł zwycięstwo. Czy z kryzysu uda się wyjść? Trudno powiedzieć, tym bardziej że krótko przed koyotem szeregi Pompy opuścił już Bartosz „bnox” Niebisz, który przeniósł się do MAD DOG'S PACT. W tej sytuacji w drużynie PT znajdują się obecnie aż dwa wakaty, które na dobrą sprawę należałoby zapełnić "na wczoraj".

Skład CS:GO Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Denis „Grashog” Hristov
  • Sebastian „fr3nd’ Kuśmierz
  • Mikołaj „Miki” Szemraj