STS
Bartosz "xntentacion" Rudecki
fot. www.instagram.com/fake_chess_coach/

Startuje Hyper Szach Run Tournament. Zagrają m.in. Kubon i Nemsko *

Czas na kolejny turniej organizowany przez Bartosza „xntentaciona” Rudeckiego. Tym razem organizowane przez niego zmagania nie ograniczą się jednak wyłącznie do szachów. Rywalizacja dodatkowo toczyć się będzie w Teamfight Tactics. Kogo zobaczymy w Hyper Szach Run Tournament 2021 i jakie zasady będą obowiązywać?

Kto zagra w turnieju?

Zmagania w turnieju odbywać się będą w parach, które tworzyć będą znane w różnych internetowych kręgach osoby. Mamy zatem drużynę tworzoną przez Jakuba „Pateca” Pateckiego i Łukasza „Wujka Łukiego” Wojtycę z EKIPY czy zespół, który stworzą Qiyu „Nemsko” Zhou i Daniel „Rajon” Pastusiak. W rozgrywkach weźmie także udział były profesjonalny gracz League of Legends, a aktualnie streamer Jakub „Kubon” Turewicz, którego kompanem będzie Miłosz „Szparu” Szpar. Pełna lista uczestników Hyper Szach Run Tournament wygląda następująco:

Hyper Szach Run Tournament uczestnicy

Kloc w parach

Jak już wspomnieliśmy, zmagania odbywać się będą w parach, a każdą tworzą – jak widać na grafice – szachista oraz gracz TFT. Partie szachów rozgrywane będą na zasadach „Kloc w parach”. Na czym polega ten tryb? Dwóch zawodników współpracuje, przekazując sobie zbite figury (szczegóły znajdziecie w poniższym filmie). Z kolei w trakcie pojedynków w drugiej dyscyplinie, gracz Teamfight Tactics będzie kierował poczynaniami swojego towarzysza z drużyny.

Kiedy startuje i gdzie oglądać Hyper Szach Run Tournament?

Turniej pierwotnie miał odbyć się wcześniej, ale ostatecznie xntentacion postanowił przesunąć go na 12 maja. Godzina startu Hyper Szach Run Tournament jeszcze nie jest znana, jednak gdy tylko zostanie opublikowana, to wprowadzimy aktualizację artykułu.

Zastanawiacie się pewnie także, gdzie będzie można oglądać rozgrywki. Streamy znajdziecie z pewnością na kanałach większości uczestników rozgrywek czy to na Twitchu czy YouTube.

Aktualizacja: turniej rozpocznie się o 17:00. Z zawodów wycofali się Patecki i Wujek Łuki.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kto oprócz NAVI i VP? Znamy wszystkich uczestników turnieju RMR dla CIS

Po dziesięciu dniach proces eliminacyjny do EPIC CIS League Spring 2021 dobiegł końca. A to oznacza, że poznaliśmy już pełną listę szesnastu ekip CS:G...