STS
fot. instagram.com/nivera_cs

Bracia Benrlitom połączą siły? Nivera łączony z drużyną VALORANTA w Liquid

Czyżby Nabil „Nivera” Benrlitom dołączył do stale rosnącej listy graczy, którzy porzucili Counter-Strike’a: Global Offensive na rzecz VALORANTA? Tak twierdzi Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv, który dotarł do informacji sugerujących, że Belg może zasilić skład Teamu Liquid. Liquid w tym roku dokonało już jednej roszady kadrowej. W lutym ekipę opuścił bowiem Adam „ec1s” Eccles, […]

Czyżby Nabil „Nivera” Benrlitom dołączył do stale rosnącej listy graczy, którzy porzucili Counter-Strike’a: Global Offensive na rzecz VALORANTA? Tak twierdzi Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv, który dotarł do informacji sugerujących, że Belg może zasilić skład Teamu Liquid.

Liquid w tym roku dokonało już jednej roszady kadrowej. W lutym ekipę opuścił bowiem Adam „ec1s” Eccles, w którego miejsce zaangażowano ukaranego na scenie CS:GO VAC banem Eliasa „Jamppiego” Olkkonena. Z przyjściem Fina wiązano spore nadzieje i wygląda na to, że nie bez powodu. W końcu przy jego wsparciu TL przebrnęło przez cały proces eliminacyjny w drugim etapie VALORANT Champions Tour i tym samym zapewniło sobie awans na VALORANT Masters Reykjavík 2021.

Mimo to zdaniem Canelo już niedługo, a konkretniej mówiąc właśnie po zakończeniu islandzkiej imprezy, do zespołu dołączyć może przesiadujący obecnie na ławce rezerwowych Teamu Vitality Nivera. Co ciekawe, w Liquid występuje już jego starszy brat, Adil „ScreaM” Benrlitom. Nie wiadomo jednak, czy ewentualny transfer oznaczałby pożegnanie z którymś z dotychczasowych reprezentantów, czy też rozszerzenie składu do sześciu osób. Niemniej warto dodać, że według neLa pierwsze plotki mówiły o objęciu przez młodszego z Benrlitomów roli snajpera, a tę obecnie pełni wspomniany Jamppi.

Jeżeli powyższe plotki potwierdzą się, skład Teamu Liquid będzie prezentować się następująco:

  • Dom „soulcas” Sulcas
  • James „Kryptix” Affleck
  • Travis „L1NK” Mendoza
  • Adil „ScreaM” Benrlitom
  • Elias „Jamppi” Olkkonen
  • Nabil „Nivera” Benrlitom
  • Connor „Sliggy” Blomfield – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Alisson

Alisson gwiazdą najnowszej Drużyny Tygodnia. W składzie jest też zawodnik z Ekstraklasy

Do zakończenia sezonu ligowego 2020/2021 pozostało już tylko kilka ostatnich kolejek. W większości europejskich państw mistrzowie są już znani, a wiel...