STS
fot. EPICENTER

Chet zostaje przy VALORANCIE i obejmuje stery w TSM-ie

Dwa dni temu Taylor „Tailored” Broomall pożegnał się z posadą trenera składu VALORANTA w TSM-ie. Niemniej już dziś poznaliśmy jego następcę, którym okazał się Chet „Chet” Singh. Tym samym amerykański szkoleniowiec ostatecznie zdecydował się pozostać przy grze Riot Games.

Do kwietnia 24-latek odpowiedzialny był za wyniki NRG, które pod jego wodzą bezskutecznie walczyło o awans w pierwszym etapie VALORANT Champions Tour 2021. Krótko po tym, jak jego podopieczni słabo wystartowali także w etapie drugim, Singh niespodziewanie ogłosił swoje odejście. – W zeszłym tygodniu postanowiłem ustąpić ze swojego stanowiska. Teraz zamierzam przyjrzeć się opcjom, które mam w CS-ie i VALORANCIE – ogłosił wówczas. Samo wspomnienie o Counter-Strike’u, w którym trener znany wcześniej jako ImAPet stawiał pierwsze kroki, zelektryzowało społeczność, ale ostatecznie nie miało ono większego znaczenia.

Okazało się bowiem, że mimo wszystko Amerykanin nadal będzie pracować w VALORANCIE, ale już pod banderą TSM-u. – Mogę z ekscytacją ogłosić, że dołączam do TSM-u. Dziękuję Derrickowi Truongowi za pomoc i przekonanie mnie do przyjęcia tej propozycji, jest on prawdziwym MVP – przyznał Chet. Teraz przed nowym trenerem spore wyzwanie związane m.in. z faktem, że zespół dopiero co utracił swojego prowadzącego, Stephena „reltuCa” Cutlera, którego miejsce zajął Braxton „brax” Pierce. Reprezentantów organizacji czeka więc sporo pracy tuż przed rozpoczęciem rywalizacji w trzecim etapie VALORANT Champions Tour.

W tej sytuacji skład TSM-u prezentuje się następująco:

  • James „hazed” Cobb
  • Taylor „drone” Johnson
  • Matthew „WARDELL” Yu
  • Yassine „Subroza” Taoufik
  • Braxton „brax” Pierce
  • Chet „Chet” Singh – trener
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Krytyq i spółka w nowej organizacji! Przechodzą do Queso

Byli gracze KLĄTWY w VALORANTA znaleźli nową organizację. Do niedawna jeszcze reprezentanci XPG Invicty będą grać teraz pod szyldem hiszpańskiego Team...