STS
fot. Team ESCA Gaming

Team ESCA Gaming przejmuje skład uczestników Polish Masters 2021

Nowy sezon Polish Masters rozpocznie się już w najbliższy czwartek, co oznacza, że uczestnicy mają coraz mniej czasu na to, by jeszcze przed pierwszym meczem zapewnić sobie wsparcie organizacji. Niektórym jednak udało się tego dokonać już teraz i nie muszą się martwić przyszłością. W takiej sytuacji znalazł się skład Rainbow Six: Siege znany dotychczas jako […]

Nowy sezon Polish Masters rozpocznie się już w najbliższy czwartek, co oznacza, że uczestnicy mają coraz mniej czasu na to, by jeszcze przed pierwszym meczem zapewnić sobie wsparcie organizacji. Niektórym jednak udało się tego dokonać już teraz i nie muszą się martwić przyszłością.

W takiej sytuacji znalazł się skład Rainbow Six: Siege znany dotychczas jako Amba Fatima. Ten udział w nadchodzących mistrzostwach Polski w Rainbow Six: Siege zapewnił sobie na drodze eliminacji, osiągając swój cel już w pierwszej ich turze. Wówczas Aleksander „A7s0n” Filipczuk i spółka jako jedyni przebrnęli przez wszystkie szczeble drabinki niepokonani, rozprawiając się po drodze z podopiecznymi Illuminar Gaming oraz Turbo Przygłupami, czyli podopiecznymi organizacji znanego fanom FAME MMA Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego.

To wystarczyło, by zwrócić na siebie uwagę Teamu ESCA Gaming, który dotychczas kojarzony był ze scenami League of Legends oraz Counter-Strike’a. Teraz formacja postanowiła spróbować swoich sił na zupełnie nowym polu, angażując właśnie Ambę Fatimę. Co ciekawe, ekipa ta składa się nie tylko z trzech Polaków, ale również i dwóch Czechów, którzy w ubiegłym roku próbowali zawojować swój region, ale przygodę z Paddock League zakończyli w momencie, gdy ich Cyber Gaming z powodu problemów kadrowych musiało wycofać się z gry.

Skład dywizji Rainbow Six: Siege w Teamie ESCA Gaming:

  • Nikolas „Hunt” Kaločai
  • Jan „Groone” Voják
  • Aleksander „A7s0n” Filipczuk
  • Adam „Drxw” Drewnowski
  • Jan „Malczyn” Małczyński
Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy wszystkich uczestników ESL NC Global Playoff. Z kim AGO powalczy o IEM-a?

Co prawda tym razem zwycięzca ESL Mistrzostw Polski nie był nagradzany awansem na turniej z cyklu Intel Extreme Masters. To znaczy, nie był bezpośredn...