STS
Denyk, Misfits, LEC 2020 Spring
fot. Riot Games/Michał Konkol

EXCEL skompletowało skład na letni split LEC. Denyk oficjalnie częścią zespołu

Choć wszyscy fani League of Legends emocjonują się głównie trwającym Mid-Season Invitational 2021, to drużyny niebiorące udziału w rozgrywkach mają inne sprawy na głowie. Główną jest oczywiście budowa składu na letni split League of Legends European Championship, aczkolwiek jak dotąd nie byliśmy świadkami wielkich zmian. Tam póki co doszło do tylko dwóch roszad – i […]

Choć wszyscy fani League of Legends emocjonują się głównie trwającym Mid-Season Invitational 2021, to drużyny niebiorące udziału w rozgrywkach mają inne sprawy na głowie. Główną jest oczywiście budowa składu na letni split League of Legends European Championship, aczkolwiek jak dotąd nie byliśmy świadkami wielkich zmian. Tam póki co doszło do tylko dwóch roszad – i to obu na środkowej linii. Dziś jednak zmieniło się to za sprawą ogłoszenia EXCEL ESPORTS.

CZYTAJ TEŻ:
Wakat na midzie EXCEL wypełniony. Nukeduck oficjalnie częścią drużyny

Po wczorajszym ogłoszeniu Erlenda „Nukeducka” Holma jako swojego nowego midlanera pozostała już tylko jedna – teoretyczna – niewiadoma w kwestii składu XL na letni split LEC. Teoretyczna, bowiem wcześniej w sieci pojawiły się doniesienia, jakoby następcą Tore „Tore” Eilertsena na pozycji supporta miał zostać Petr „Denyk” Haramach. I tak jak w przypadku Nukeducka, tak również w kwestii Czecha plotki zostały potwierdzone, a to oznacza, że poznaliśmy już kompletną wyjściową piątkę EXCEL na kolejną rundę LEC.

Tak prezentuje się skład EXCEL na LEC 2021 Summer Split:

Felix „Kryze” Hellström
Daniel „Dan” Hockley
Erlend „Nukeduck” Våtevik Holm
Patrik „Patrik” Jírů
Petr „Denyk” Haramach

Letni split LEC rozpocznie się w piątek 11 czerwca. Po więcej informacji dotyczących tej rundy europejskich rozgrywek zapraszamy do naszej relacji tekstowej. Na koniec prezentujemy wideo powitalne dla Denyka, przygotowane przez EXCEL:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Zaproponowaliśmy rozwiązanie, które zaakceptowali gracze obu drużyn". Komunikat CSPPA

Docierają do nas kolejne informacje związane z meczem Anonymo vs Ninjas in Pyjamas w trzecim sezonie Flashpointa. Trzecia mapa pojedynku zostanie roze...