STS
Atalanta
fot. Konami

Atalanta kolejnym partnerem Konami. Klubu nie zobaczymy w grach z serii FIFA

Kolejny włoski klub piłkarski związał się umową z firmą Konami. Po Juventusie, Napoli, Lazio i Romie specjalne partnerstwo z japońskim twórcą gier nawiązała teraz Atalanta B.C. Warto w tym miejscu przypomnieć, że w zakończonym właśnie sezonie 2020/2021 drużyna ta zajęła trzecie miejsce w rozgrywkach Serie A, co premiowane jest grą w Lidze Mistrzów. Atalanta tylko […]

Kolejny włoski klub piłkarski związał się umową z firmą Konami. Po Juventusie, Napoli, Lazio i Romie specjalne partnerstwo z japońskim twórcą gier nawiązała teraz Atalanta B.C. Warto w tym miejscu przypomnieć, że w zakończonym właśnie sezonie 2020/2021 drużyna ta zajęła trzecie miejsce w rozgrywkach Serie A, co premiowane jest grą w Lidze Mistrzów.

Atalanta tylko w eFootball PES 2022

Z przyjemnością ogłaszamy nawiązanie ekskluzywnej współpracy z drużyną Atalanta B.C., naprawdę silnym klubem z ekscytującą przyszłością, który prezentuje najwyższy poziom europejskiego futbolu. Współpraca z klubami partnerskimi jest ważnym elementem naszej strategii, której celem jest dostarczenie najlepszych rozwiązań fanom gier wideo na całym świecie – można przeczytać w oświadczeniu wydanym przez Konami.

Dzięki tej umowie japońska firma zapewniła sobie wyłączne prawo do korzystania z takich elementów, jak: nazwa drużyny, herb czy stroje zespołu i to już od sezonu piłkarskiego 2021/2022. Oznacza to, że Atalanty nie zobaczymy w najnowszych odsłonach gier z serii FIFA.

Inne kluby na celowniku Konami

Co ciekawe, według medialnych doniesień to nie ostatnia drużyna, jako może dołączyć do stajni Konami przed sezonem 2021/2022. Twórcy gry eFootball PES rozmawiają ponoć także z takimi klubami, jak: Udinese Calcio, ACF Fiorentina czy Torino FC. Na celowniku japońskiej firmy znajdować się mają także drużyny z Niemiec i Hiszpanii.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wszędzie dobrze, ale w LGD najlepiej. xiye powraca do swojej starej drużyny

Weteran League of Legends Pro League długo nie pozostał bez organizacji. Jeszcze wczoraj informowaliśmy o tym, że Su "Xiye" Han-Wei rozstaje się z JD...