STS
Czekolad
fot. AGO ROGUE

Czekolad trafia do Prime League. Polak będzie reprezentować mousesports

Fala transferowych wieści dobiega do nas także z lig regionalnych. Tym razem otrzymaliśmy informację, na którą z pewnością czekało wielu fanów polskiego League of Legends. Wiemy już, gdzie zagra Paweł „Czekolad” Szczepanik. Midlaner będzie reprezentował niemieckie mousesports. Dziś informowaliśmy już o nowym składzie Teamu Vitality, w którym znalazł się Adam „LIDER” Ilyasov. Długo nie musieliśmy czekać […]

Fala transferowych wieści dobiega do nas także z lig regionalnych. Tym razem otrzymaliśmy informację, na którą z pewnością czekało wielu fanów polskiego League of Legends. Wiemy już, gdzie zagra Paweł „Czekolad” Szczepanik. Midlaner będzie reprezentował niemieckie mousesports.

Dziś informowaliśmy już o nowym składzie Teamu Vitality, w którym znalazł się Adam „LIDER” Ilyasov. Długo nie musieliśmy czekać na ogłoszenie jego następcy w formacji wicemistrza Niemiec. Na środkowej alei wspomagać ją będzie właśnie Czekolad, o którego odejściu z EXCEL ESPORTS pisaliśmy już dwa tygodnie temu. Przed Polakiem jednak spore wyzwanie, bo przecież będzie musiał on zastąpić uwielbianego przez wszystkich Norwega.

Zmiana wspierającego i pożegnanie z trenerem

Kogo jeszcze zobaczymy obok naszego rodaka w niemieckim składzie? Zmian będzie niewiele. Myszy na górnej alei ponownie będzie reprezentować Max „Satorius” Günther. W lesie także bez zmian, ponieważ zagra tutaj Milo „Pridestalkr” Wehnes. W roli ADC niezmiennie będziemy oglądać Ilyę „Gadgeta” Makavchuka. Jedyna zmiana dotyczyć będzie wspierającego, którym zostanie Kamil „Kamilius” Košťál.

Organizacja rozstała się też z dotychczasowym trenerem, Andreiem „Realistikiem” Rusem. Kto wejdzie na jego miejsce? Tego na razie nie wiemy, ale informacja o tym z pewnością pojawi się w nadchodzących dniach.

Max „Satorius” Günther
Milo „Pridestalkr” Wehnes
Paweł „Czekolad” Szczepanik
Ilya „Gadget” Makavchuk
Kamil „Kamilius” Košťál
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Selfmade i Tasz w nowym bastionie talentów LEC. Vitality pochwaliło się pełnym składem

Burza transferowa w League of Legends European Championship rozpętała się dzisiaj na dobre. Minęło ledwie kilka godzin od momentu, gdy Fnatic potwierd...