STS
fot. ESL/Bart Oerbekke

coldzera ląduje na ławce rezerwowych FaZe Clanu!

Zaskakujące wieści płyną do nas z obozu FaZe Clanu. Dziś bowiem na ławce rezerwowych międzynarodowej ekipy wylądował Marcelo „coldzera” David – a wszystko to na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zmagań w ramach BLAST Premier Spring Finals 2021! – Biorąc pod uwagę, jak wyglądały nasze ostatnie wyniki, a także z powodu tego, że mój czas w […]

Zaskakujące wieści płyną do nas z obozu FaZe Clanu. Dziś bowiem na ławce rezerwowych międzynarodowej ekipy wylądował Marcelo „coldzera” David – a wszystko to na dwa tygodnie przed rozpoczęciem zmagań w ramach BLAST Premier Spring Finals 2021!

Biorąc pod uwagę, jak wyglądały nasze ostatnie wyniki, a także z powodu tego, że mój czas w FaZe powoli dobiega końca, zdecydowałem przenieść się na ławkę rezerwowych, by stamtąd przeanalizować moje opcje na przyszłość. Chcę podziękować zarówno organizacji, jak i wszystkim moim kolegom z zespołu oraz kibicom – ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych sam Brazylijczyk. Przypomnijmy, że 26-latek do FaZe trafił pod koniec września 2019 roku, ale mimo sporych oczekiwań ostatecznie z drużyną tą triumfował zaledwie dwukrotnie – najpierw w listopadzie 2019 roku podczas BLAST Pro Series Copenhagen, a potem w październiku roku 2020 przy okazji europejskiego Intel Extreme Masters New York.

Na ten moment nie wiadomo, kto zajmie zwolnione przez Davida miejsce. A przecież czasu na poszukiwania nie ma zbyt wiele, bo już 16 czerwca FaZe podejmie Natus Vincere w pierwszej rundzie wiosennych finałów BLAST Premier 2021. Niewykluczone jednak, że podczas tego starcia swoich byłych kolegów wspomoże Olof „olofmeister” Kajbjer. Szwed został bowiem zauważony, jak dziś trenował z zawodnikami FaZe, zastępując właśnie coldzerę. Niemniej na ten moment są to tylko niepoparte niczym dywagacje i nie ma pewności, czy przebywający od lutego na rezerwie Kajbjer faktycznie jeszcze raz zmierzy się z rolą zmiennika, czy też należący dotychczas do coldzery fotel przejmie ktoś inny.

Skład FaZe Clanu prezentuje się następująco:

  • Håvard „rain” Nygaard
  • Helvijs „broky” Saukants
  • Russel „Twistzz” Van Dulken
  • Finn „karrigan” Andersen
  • Robert „RobbaN” Dahlström – trener
  • Marcelo „coldzera” David – rezerwowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

morelz dołącza do TPT. "Od początku był na naszym celowniku"

Tuż po tym, jak wspólnie sięgnęli po mistrzostwo Polskiej Ligi Esportowej, byli gracze Illuminar Gaming zaczęli wiązać się z nowymi pracodawcami. Wczo...