STS
fot. G2 Esports

G2 zaprezentowało odświeżony skład VALORANTA

Dopiero co zakończył się drugi etap cyklu VALORANT Champions Tour 2021, niemniej ekipy już prowadzą przygotowania do etapu trzeciego. W trakcie owych przygotowań jest również G2 Esports, które dziś dokonało kadrowej rewolucji w swoim składzie.

W związki z tym dziś z drużyną pożegnali się Patryk „paTiTek” Fabrowski, jak, Aleksander „zeek” Zygmunt oraz Ardis „ardiis” Svarenieks. Teraz jednak pogłębiono ten temat, przyznając wprost, że gruntowne przetasowania były konieczne z uwagi na niezadowalające wyniki. – Po tym, jak nie udało nam się zakwalifikować na VALORANT Masters na Islandii, wiedzieliśmy, że musimy popchnąć zespół w nowym kierunku. Nie chcemy być na uboczu, chcemy być najlepsi. Wraz z tymi zmianami jesteśmy gotowi na kolejne wyzwanie, a także na to, by wygrać VALORANT Masters w naszym rodzinnym Berlinie – możemy wyczytać w oficjalnym komunikacie.

Kto dołączył do G2?

Pomóc w sięgnięciu po ten upragniony sukces mają m.in. pozyskani z Teamu Heretics Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas i Auni „AvovA” Chahade, którzy pod koniec ubiegłego roku mogli świętować mistrzostwo VALORANT First Strike, a w marcu zajęli także drugie miejsce w europejskiej odsłonie VALORANT Masters. Ten ostatni turniej, jeszcze jako gracz Acend, wygrał Jose Luis „koldamenta” Aranguren Herrero, który w G2 zajął ostatni wolny fotel.  Co ciekawe, debiut odświeżonego składu nastąpi jeszcze w tym tygodniu. 5 czerwca gracze G2 przystąpią bowiem do otwartych eliminacji do drugiej odsłony LVP Rising Series.

Skład dywizji VALORANTA w G2 Esports:

  • Oscar „mixwell” Canellas
  • Jacob „pyth” Mourujarvi
  • Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas
  • Auni „AvovA” Chahade
  • Jose Luis „koldamenta” Aranguren
  • Neil „nEiLZiNHo” Finlay – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wieści z esportowej sceny Wild Rifta. NAVI wymienia skład, TSM planuje inwestycję

Organizacja Natus Vincere ogłosiła nowy skład w League of Legends: Wild Rift. Jeszcze w marcu ukraińska drużyna poinformowała, że w mobilnej produkcji...