Po kilku tygodniach Wisła All iN! Games Kraków ponownie może pochwalić się pełnym, pięcioosobowym składem. Dziś bowiem do krakowskiej formacji dołączył Kuba "Markoś" Markowski, który odpowiedzialny będzie za obsługę karabinu snajperskiego.

Naszym nowym snajperem będzie Markoś. Cieszę się, że możemy to w końcu oficjalnie ogłosić. Kuba bardzo dobrze odnalazł się w drużynie i wierzę, że razem będziemy mogli odnosić sukcesy – przyznał trener Mariusz "Loord" Cybulski. – Kiedy otrzymałem propozycję dołączenia do Wisły, czułem, że może być to punkt zwrotny w mojej dotychczasowej karierze. Mam nadzieję, że stworzymy z chłopakami silny zespół, który przebije się do najlepszej trzydziestki drużyn i będzie rywalizował z najlepszymi ekipami jak równy z równym – wtórował mu zaprezentowany dziś 22-latek.

Wisła x Markoś

To wszystko przez tego bana... Na szczęście ta dziwna sytuacja zakończyła się happy endem. 😎

Kuba "Markoś" Markowski oficjalnie zasila szeregi Białej Gwiazdy! 🤩

Opublikowany przez Wisła All in Games Kraków Czwartek, 3 czerwca 2021

Kadrowe problemy Wisły związane z obsadzeniem pozycji snajpera zaczęły się w kwietniu, gdy potwierdzono, iż zespół opuści Olek "hades" Miśkiewicz. Początkowo plotkowano, że jego miejsce może zająć Sebastian "fr3nd" Kuśmierz z Pompa Teamu, ale ostatecznie tak się nie stało. Zamiast tego Wiślaków jako zmiennik zaczął wspomagać Markoś, który wraz z początkiem maja zakończył swoją współpracę z Illuminar Gaming. Biorąc jednak pod uwagę, że nowy nabytek w dużej mierze przyczynił się do niezłych wyników ekipy w ESEA Premier oraz Spring Sweet Spring, to trudno uznać jego angaż za zaskoczenie.

W tej sytuacji skład CS:GO Wisły All in! Games Kraków prezentuje się następująco:

  • Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
  • Grzegorz „jedqr” Jędras
  • Patryk „ponczek” Wites
  • Krzysztof „Goofy” Górski
  • Kuba "Markoś" Markowski
  • Mariusz „Loord” Cybulski – trener

Już niedługo wszyscy zawodnicy Białej Gwiazdy spotkają się ze sobą na żywo. W najbliższym czasie na stadionie Wisły Kraków przy ulicy Reymonta ma bowiem odbyć się bootcamp.