STS
fot. devils.one/Wiki Wójcik

Ultraliga: Czajek i Odi11 podejmą IHG, DV1 postara się zatrzymać mistrzów Polski

Inauguracyjny dzień szóstego sezonu Ultraligi za nami. Ten niewątpliwie zapewnił nam masę emocji, bowiem mogliśmy oglądać między innymi powtórkę ostatniego finału. Pierwszy raz w akcji zobaczyliśmy także nowe składy Illuminar Gaming, Teamu ESCA Gaming czy też kompletnie nowego gracza na mapie polskiego League of Legends w postaci PDW. To już jednak przeszłość, a przed nami kolejny dzień z polskimi drużynami LoL-a w roli głównej.

DV1 i RGO na inaugurację

Jako pierwsi na Polach Sprawiedliwości pojawią się reprezentanci devils.one i AGO ROGUE. Obie ekipy rozpoczęły ultraligowe zmagania w zupełnie inny sposób. Diabły pomimo dobrej wczesnej fazy rozgrywki uległy PDW i musiały przełknąć gorycz porażki. Dobre humory panują za to w obozie akademii Łotrzyków, która wczoraj w dominującym stylu pokonała teoretycznie największego rywala w wyścigu po puchar, K1CK. Patrząc na to śmiało można wskazać na RGO w kontekście dzisiejszego faworyta, niemniej nie zapomnijmy, że to mecze BO1, w których wszystko może się zdarzyć.

CZYTAJ TEŻ:
Udany debiut PDW i jednostronna powtórka finału. Za nami pierwszy dzień 6. sezonu Ultraligi

Swojej pierwszej wygranej poza K1CK szuka także Gentlemen’s Gaming. Jedna z tych formacji z pewnością wkroczy dzisiaj na zwycięską ścieżkę, wszak zmierzą się one ze sobą bezpośrednio w drugim meczu dnia. Tak jak wspomnieliśmy, podopieczni portugalskiej organizacji nie pokazali się wczoraj z najlepszej strony, chociaż powstaje pytanie, jak duża w tym zasługa dyspozycji mistrzów Polski. Z drugiej strony Dżentelmeni walczyli jak równy z równym, jednakże z przeciwnikiem o wiele słabszym „na papierze”, jakim było Komil&Friends. Można więc spodziewać się wyrównanego pojedynku, a przynajmniej taką mamy nadzieję.

O 19:30 za to po raz pierwszy w szóstym sezonie Ultraligi jeden z zespołów pozna gorzki smak porażki. Team ESCA Gaming podejmie Komil&Friends i szczerze mówiąc, to może być jeden z najciekawszych meczów dzisiejszego wieczoru. Oba kolektywy pokazały wczoraj wybuchowy styl gry i po długich bataliach potrafiły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dzisiaj powinniśmy spodziewać się takiego samego podejścia.

Czajek i Odi11 kontra swój poprzedni zespół

Na sam koniec dnia czeka nas batalia PDW z Illuminar Gaming. Dla niektórych zawodników nowej organizacji w polskim LoL-u będzie to pierwsza potyczka ze swoim poprzednim zespołem, m.in. dla Mateusza „Czajka” Czajka. Młody midlaner został MVP wczorajszego meczu z DV1, a ten, kto śledził ów mecz, nie powinien się dziwić. 17-latek zaprezentował naprawdę świetnego Jayce’a, chociaż nie tylko on błyszczał jeżeli chodzi o PDW. Jeżeli natomiast chodzi o zawodników spod szyldu Oka, to Ci również prezentowali się przyzwoicie do pewnego czasu. Zawiodły jednak podjęte decyzje w późniejszej fazie rozgrywki. Niemniej na zamknięcie dzisiejszych zmagań powinniśmy oczekiwać prawdziwego szlagieru.

Harmonogram dzisiejszych meczów w ramach Ultraligi:

Środa, 9 czerwca
17:30 devils.one vs AGO ROGUE BO1
18:30 K1CK vs Gentlemen’s Gaming BO1
19:30 Komil&Friends vs Team ESCA Gaming BO1
20:30 PDW vs Illuminar Gaming BO1

Transmisja będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących szóstego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zabłyśnij dzięki nowym słuchawkom dousznym Hammerhead True Wireless X

Razer zaprezentował dziś nowe słuchawki douszne Hammerhead True Wireless X, zaprojektowane po to, aby wyróżniać się z tłumu dzięki podświetlanym na zi...