STS
fot. Epic Games

Harry Kane i Marco Reus dołączają do grona Ikon Fortnite

Nadchodzące mistrzostwa Europy w piłce nożnej to doskonała okazja, by podpiąć się pod futbolowy szał. Ten potencjał dostrzegli również twórcy Fortnite’a, którzy w ramach serii Ikon dodali do gry dwóch zawodników kojarzonych z trawiastych boisk.

CZYTAJ TEŻ:
UEFA zapowiada turniej Fortnite’a w związku z ME w piłkę nożną

Harry Kane i Marco Reus trafili do Fortnite’a

12 czerwca o 2 nad ranem polskiego czasu w grze dostępni staną się Harry Kane oraz Marco Reus. Pierwszy to kapitan reprezentacji Anglii, który zaprezentuje się nam podczas wspomnianej we wstępie imprezy, drugi zaś, którego na ME zabraknie, w przeszłości dwukrotnie nagradzany był tytułem piłkarza roku w Niemczech. Postacie zarówno Anglika, jak i Niemca będzie można nabyć osobno, ale również i w pakiecie.

Jednocześnie deweloperzy z Epic zdradzili nam też więcej szczegółów na temat nadchodzącego wydarzenia Fortnite UEFA EURO 2020 Cup. To rozpocznie się 16 czerwca i potrwa dwa dni – każdego z nich odbędzie się jedna runda zmagań. W pierwszej udział będą mogli wziąć wszyscy, którzy posiadają przynajmniej 30. poziom konta Epic oraz włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe, w natomiast drugiej pojawi się tylko najlepszy tysiąc graczy. Na koniec czołówka otrzyma nagrody z puli w wysokości 50 tysięcy dolarów. Dodatkowo wszyscy, którym uda się zgarnąć co najmniej 10 punktów, dostaną emotkę Puchar zwycięzcy, zaś zdobywcy co najmniej 20 oczek nagrodzeni zostaną malowaniem Wykop.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaskoczenia nie było. AGO ROGUE z kompletem punktów na start Ultraligi

W pojedynku otwierającym drugi dzień zmagań 6. sezonu Ultraligi jego faworyt był mocno nakreślony jeszcze przed startem rozgrywki. Nie inaczej było i...