STS
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Pierwsze szlaki 6. sezonu Ultraligi przetarte. Znamy datę startu drugiej dywizji

Pierwsze potyczki szóstego sezonu Ultraligi za nami. Dzisiaj natomiast poznaliśmy datę startu oraz uczestników drugiej dywizji polskich zmagań League of Legends. Sześć drużyn ponownie powalczy o zwycięstwo na niższym szczeblu rywalizacji. A walczyć na pewno jest o co, gdyż w przeszłości gracze znajdowali angaż w zespołach występujących w głównej części rozgrywek.

Start w najbliższy poniedziałek

Na ten moment organizatorzy podzielili się z nami dniem oraz godziną początku pojedynków. Batalia rozpocznie się już 14 czerwca o 18:00. Harmonogram gier nie jest jednak jeszcze znany, lecz na dniach powinniśmy dowiedzieć się, kto z kim zmierzy się na inaugurację.

Skoro mowa już o tym kto będzie tym razem bił się o tytuł mistrza drugiej dywizji Ultraligi, to mamy tutaj kilka akademii zespołów na co dzień występujących w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na naszym podwórku. Chodzi oczywiście o PRIDE ESCA Academy czy Lodis by Illuminar. Nie zabraknie również ekip, które w zeszłym sezonie znalazły się w wielkim finale. Dom Spokojnej Starości oraz piratesports tak naprawdę cały split prowadziły bezpośredni bój o złoty medal. Wtedy jednak lepsi okazali się reprezentanci DSS.

Ciekawa sytuacja miała miejsce ze slotem należącym do 7more7 Pompa Teamu, który przeszedł w ręce PDW. Decyzją Olimpii „komedyji” Cichosz miejsce drugiego składu nowej organizacji zajmie FreePi.

Lista wszystkich drużyn, które zagrają w 2. dywizji Ultraligi:

  • piratesports
  • NRAX esports
  • FreePi
  • Dom Spokojnej Starości
  • PRIDE ESCA Academy
  • Lodis by Illuminar
Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Blamaż Anonymo, przekonujące zwycięstwo Wisły. Polsko-niemieckie pojedynki w ESEA Premier

Dziś w ESEA Premier Season 37 oglądaliśmy dwa polsko-niemieckie pojedynki, których przebieg był diametralnie różny. Anonymo Esports zostało zmiażdżone...