STS
fot. EA Sports

Festival of Futball w FIFA Ultimate Team. Kto w pierwszej drużynie?

W FIFA 21 pojawiła się nowa promocja, ściśle związana z nadchodzącymi turniejami na piłkarskich boiskach. Co czeka graczy w najbliższych tygodniach?

Najbliższe tygodnie to wymarzony czas dla fanów piłki nożnej. Oprócz Euro 2020, w którym udział bierze nasza reprezentacja, dzisiaj rozpocznie się także Copa America 2021. Mimo że EA Sports nie posiada licencji na ME (tę ma Konami), to kanadyjska korporacja postarała się o zagwarantowanie rozrywki graczom FIFA 21. W trybie Ultimate Team wystartowało wydarzenie Festival of Futball, które nawiązuje do obu wspomnianych turniejów.

Karty otrzymają upgrade’y

Nowa promocja wprowadziła do gry karty Path To Glory. Działają one na takiej samej zasadzie, jak karty Road To The Final Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Każdy z zawodników będzie mógł otrzymać upgrade statystyk za osiągnięcie danego progu zwycięstw. Pierwszy próg to 3 wygrane mecze – nagrodą jest ulepszenie statystyk o 2 punkty. Czwarta i piąta wygrana także dają wzrost o 1 oceny ogólnej, a szósta wygrana przyniesie ulepszenie gwiazdek sztuczek i słabszej nogi. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące ulepszeń można znaleźć na stronie EA.

Drużyna Festuval of Futball

W drużynie eventowej znalazło się czternastu zawodników, a wśród nich są m.in. Antoine Griezmann, Kai Havertz, Vinicius Junior czy klubowy kolega Roberta Lewandowskiego, Serge Gnabry. Pełny skład drużyny FOF PTG możecie zobaczyć poniżej. Ponadto w wyzwaniach budowania składów zdobyć można reprezentanta Portugalii – Diogo Jotę. W zadaniach tygodniowych natomiast do odblokowania jest Duńczyk Christian Eriksen, grający na co dzień w Interze Mediolan.

Pierwsza tura kart będzie dostępna w paczkach do piątku do godziny 19:00. Wtedy prawdopodobnie w grze pojawią się kolejni zawodnicy w specjalnej, zielonej szacie graficznej.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mistrzowie Europy pokonani! G2 zaczyna letni split LEC od zwycięstwa

Wystartował letni split League of Legends European Championship 2021! Mecz otwarcia nie zawiódł, a G2 Esports Marcina "Jankosa" Jankowskiego rozprawił...