STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

Szejn i siuhy odejdą z Izako Boars!

Po zaledwie pięciu miesiącach Izako Boars czeka kolejna podwójna zmiana w składzie CS:GO. Zmiana niezwykle bolesna, bo dotycząca dwóch najmłodszych członków ekipy, z którymi włodarze organizacji z pewnością wiązali spore nadzieje na przyszłość. Młodzi znalezieni podczas testów Niemniej to już pewne – Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „Szejn” Światły będą kontynuować swoje kariery poza formacją […]

Po zaledwie pięciu miesiącach Izako Boars czeka kolejna podwójna zmiana w składzie CS:GO. Zmiana niezwykle bolesna, bo dotycząca dwóch najmłodszych członków ekipy, z którymi włodarze organizacji z pewnością wiązali spore nadzieje na przyszłość.

Młodzi znalezieni podczas testów

Niemniej to już pewne – Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „Szejn” Światły będą kontynuować swoje kariery poza formacją Piotra „izaka” Skowyrskiego. Obaj nastolatkowie do watahy trafili w marcu 2020 roku, wcześniej przechodząc przez kilkuetapowe testy. Mimo nie największego doświadczenia szybko stali się też ważnymi elementami drużyny, która przy ich wsparciu zatriumfowała w Esport Tour PRO Autumn 2020, a także stawała na najniższym stopniu podium ESL Mistrzostw Polski i Polskiej Ligi Esportowej. Ponadto przyczynili się oni również do powrotu IB do ESEA Premier. A jaki będzie ich kolejny krok? Tego jeszcze nie wiadomo, a sama organizacja ma to ogłosić, jak sama przyznała, wkrótce.

Zmiany w Izako Boars? Zaskoczenia brak

Trudno jednak być zaskoczonym takim obrotem spraw, bo Dziki Izaka już od dłuższego czasu musiały radzić sobie bez pomocy siuhego i Szejna. Tych zabrakło m.in. podczas ostatnich spotkań w ESEA Premier oraz European Development Championship, w których ekipę jako zmiennicy wspierali Paweł „byali” Bieliński i Maciej „destroj” Deorocki. Niemniej nie ma pewności, czy któryś z nich zabawi w zespole na dłużej, bo sama organizacja nadal poszukuje następców Światłego i Szkaradka. Testy więc trwają i jest spora szansa, że Izako Boars nie będą się z nimi szczególnie spieszyć, bo przecież obecny sezon ESEA i tak dobiega końca, a drużyna ma już tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie na poziomie Premier.

W tej sytuacji skład CS:GO Izako Boars wygląda tak:

  • Mateusz „TOAO” Zawistowski
  • Daniel „STOMP” Płomiński
  • Michał „mono” Gabszewicz
  • Bartosz „Hyper” Wolny – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Schalke 04 sprzeda miejsce w LEC za 30 milionów euro?

Saga dotycząca sprzedaży miejsca w League of Legends European Championship przez FC Schalke 04 zaczyna dobiegać końca. Jak donosi niemiecka gazeta BIL...