STS
fot. Tim Reckmann [[CC BY 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/)]

Pożegnalna karta Łukasza Piszczka dostępna w FIFA Ultimate Team

Łukasz Piszczek niedawno po jedenastu latach opuścił Borussię Dortmund. W ramach uhonorowania jego lojalności wobec niemieckiego zespołu, w FIFA 21 pojawiła się specjalna karta „End Of The Era” dedykowana Polakowi. Gdy tylko Piszczu ogłosił zakończenie przygody z BVB, gracze FIFA z całej Europy domagali się od EA wydania karty EOTE. Po prawie dwóch miesiącach, w […]

Łukasz Piszczek niedawno po jedenastu latach opuścił Borussię Dortmund. W ramach uhonorowania jego lojalności wobec niemieckiego zespołu, w FIFA 21 pojawiła się specjalna karta „End Of The Era” dedykowana Polakowi.

Gdy tylko Piszczu ogłosił zakończenie przygody z BVB, gracze FIFA z całej Europy domagali się od EA wydania karty EOTE. Po prawie dwóch miesiącach, w dzień pierwszego meczu biało-czerwonych podczas EURO 2020 w końcu się jej doczekaliśmy. Polak został oceniony aż na 93 punkty oceny ogólnej, a wszystkie jego statystyki ocenione są przynajmniej na 80. Tym samym trafił on do tzw. „Gangu Gullita”, czyli grona piłkarzy z każdą statystyką na karcie wynoszącą min. 80.

Tak samo jak Javiego Martineza, Piszczka w tej wersji zdobyć można poprzez wykonanie SBC. Jego cena wynosi około 200 tysięcy monet, a gracze mają czas na jego wykonanie do piątku. Wszystkie składy, które ułatwią wykonanie wyzwania znajdziecie na stronie Futbin.

Prawdopodobnie jest to ostatnia karta byłego reprezentanta Polski w trybie Ultimate Team, gdyż Piszczek podobno ma dołączyć do klubu, w którym stawiał pierwsze kroki – LKS Goczałkowice. Jeśli tak się stanie, to pozostanie nam liczyć, że kiedyś wróci z kartą ikony.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wraca LVP Rising Series w VALORANTA, przed Polakami ćwierćfinałowe mecze

Po kilku dniach przerwy przyszła pora, by wznowić zmagania w ramach drugiej odsłony LVP Rising Series w VALORANTA. Co istotne, dziś w akcji zobaczymy...