STS
fot. PUBG Corp.

Nowa arena 8×8 nadchodzi do PUBG! Znamy datę premiery mapy Taego

Pod koniec maja twórcy PlayerUnknown’s Battlegrounds ogłosili prace związane z nowymi mapami. Dodajmy, że mowa tutaj o mapach 8×8, co miało być dla graczy miłą odmianą po wielu miesiącach dodawania aren o znacznie mniejszych wymiarach. Premiera już za 3 tygodnie Pierwszym krokiem było usprawnienie obecnego w grze od dawna Miramaru, który doczekał się m.in. nowych […]

Pod koniec maja twórcy PlayerUnknown’s Battlegrounds ogłosili prace związane z nowymi mapami. Dodajmy, że mowa tutaj o mapach 8×8, co miało być dla graczy miłą odmianą po wielu miesiącach dodawania aren o znacznie mniejszych wymiarach.

Premiera już za 3 tygodnie

Pierwszym krokiem było usprawnienie obecnego w grze od dawna Miramaru, który doczekał się m.in. nowych tekstur oraz pewnych modyfikacji terenu. To jednak był tylko wstęp, bo już 7 lipca wraz z aktualizacją oznaczoną numerem 12.2 na serwerach pojawi się mapa Taego, która jeszcze w niedawnych komunikatach nosiła tymczasową nazwę Tiger. To właśnie tutaj znajdziemy niespotykaną dotychczas w PUBG funkcję respawnów, dzięki którym uczestnicy meczu nawet po zgonie będą mieli okazję powrócić na pole walki, aczkolwiek tylko pod pewnymi warunkami. Na tym zresztą lista nowości miała się, zgodnie z zapowiedziami, nie kończyć, ale na razie szczegółów nie znamy. Jedyne, co zaprezentowano nam na krótkim teaserze, to ogólne ukształtowanie całej mapy.

Co warte wspomnienia, Taego będzie pierwszą wprowadzoną do PUBG areną 8×8 od czasu wspomnianego już Miramaru, który swoją premierę miał pod koniec 2017 roku. Na ten moment nie wiadomo natomiast, kiedy ukaże się druga zapowiadana przez PUBG Corp. mapa, czyli Kiki.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Bwipo: Uznano, że jestem bardziej wartościowy dla zespołu niż Selfmade

Po pierwszym tygodniu League of Legends European Championship można mówić o całkiem udanym występie Gabriëla "Bwipo" Rau w nowej roli. Przechodząc z g...