Trwają kadrowe przestawania w szeregach Pompa Teamu. Dziś jednak organizacja nie wita, a żegna, bo na ławce rezerwowych wylądował Mikołaj "Miki" Szemraj, który niedługo prawdopodobnie po raz drugi w karierze definitywnie opuści szeregi PT.

Kolejny gracz żegna się z Pompą

18-letni Szemraj w trakcie swojej kariery reprezentował barwy takich formacji, jak m.in. PRIDE, Vex.esport czy też Team Gaminate. Od listopada ubiegłego roku związany był natomiast z Pompą. Wraz z nią sięgnął nawet po wicemistrzostwo ESPORT NOW CUP, przy okazji rywalizując również w ESL Mistrzostwach Polski i Polskiej Lidze Esportowej. – W dniu dzisiejszym oficjalnie zostaję przesunięty na ławkę w Pompa Teamu. Z tego miejsca chciałbym podziękować chłopakom za wspólną grę i zaufanie, które od nich dostałem. Odkąd zaczęliśmy naszą drogę zacząłem inaczej rozumieć CS-a na każdej płaszczyźnie i pod każdym względem. [...] Oczywiście nie rezygnuję z grania i jestem ciągle otwarty na nowe doświadczenia i propozycje, jeszcze bardziej gotowy niż do tej pory – zapewnił Miki.

Dla Pompy jest to kolejny etap przebudowy, która rozpoczęła się kilka tygodni temu. Warto bowiem pamiętać, że wcześniej z organizacją pożegnali się już Konrad "koyot" Hadała oraz oddany do MAD DOG'S PACT Bartek "bnox" Niebisz. Z drugiej strony PT jak dotychczas zaangażowało tylko jednego nowego zawodnika, którym okazał się niezwykle doświadczony Mikołaj „mouz” Karolewski. Niemniej dzisiejsza decyzja oznacza, że w drużynie nadal istnieją dwa wakaty, które należy obsadzić. Na ten moment nie wiadomo, kto zostanie zatrudniony, bo w ostatnich meczach PT w roli zmienników wspierali m.in. Patryk „Demho” Tomaszewski, Piotr "Frontsiderr" Moś czy też Bartosz "baljs" Mikołajewicz.

Skład CS:GO Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • Denis „Grashog” Hristov
  • Sebastian „fr3nd’ Kuśmierz
  • Mikołaj „mouz” Karolewski
  • Mikołaj „Miki” Szemraj – rezerwowy