STS
fot. x-kom AGO

AGO rusza po ESL Pro League

ESL Pro League to prawdziwa CS-owa elita, nic więc dziwnego, że każdy zespół marzy o tym, by się tam znaleźć. Takie marzenia z pewnością snują również gracze x-komu AGO, którzy, co istotne, będą mieli szansę, by je zrealizować. Dziś bowiem ruszają play-offy ESEA Premier, podczas których będzie można wywalczyć bilet do prestiżowych rozgrywek. Niełatwy rywal […]

ESL Pro League to prawdziwa CS-owa elita, nic więc dziwnego, że każdy zespół marzy o tym, by się tam znaleźć. Takie marzenia z pewnością snują również gracze x-komu AGO, którzy, co istotne, będą mieli szansę, by je zrealizować. Dziś bowiem ruszają play-offy ESEA Premier, podczas których będzie można wywalczyć bilet do prestiżowych rozgrywek.

Niełatwy rywal na starcie play-offów ESEA Premier

Na owy jeden bilet jest jednak aż ośmiu chętnych, należy więc być całkowicie bezbłędnym. A przecież już dziś w pierwszej rundzie fazy pucharowej na Jastrzębie czekać będzie niełatwy rywal, czyli LDLC OL. Mistrzowie Francji w trakcie fazy zasadniczej zanotowali niewiele gorszy bilans niż Polacy i generalnie byli raczej jedną z tych formacji, która do ostatnich sił walczyła o zwycięstwo. Przekonały się o tym m.in. BIG oraz forZe, z którymi gracze znad Sekwany stoczyli naprawdę zacięte boje. Zresztą, nawet AGO miało już okazję tego doświadczyć, bo w lutym po trzech wyrównanych mapach przegrało z LDLC w ramach 36. sezonu ESEA Premier. Niewykluczone więc, że we wtorek będziemy świadkami równie wyrównanego pojedynku – oby zakończonego tym razem na korzyść naszych rodaków. Bo chociaż ewentualna porażka nie będzie oznaczać końca marzeń o Pro Lidze, to szkoda byłoby już na tak wczesnym etapie tracić bufor bezpieczeństwa i spadać do dolnej drabinki.

CZYTAJ TEŻ:
Anonymo lepsze od akademii NIP-u, porażka AGO na starcie Spring Sweet Spring

ENCE walczy charytatywnie

AGO w akcji zobaczymy także kilka godzin wcześniej. Ekipa ta wczoraj przegrała swój mecz w Spring Sweet Spring 3 i dziś zmierzy się z ALTERNATE aTTaX, by nie znaleźć się na krawędzi eliminacji. Odmienne nastroje panują za to w obozie Anonymo Esports. Jeżeli bowiem Paweł „innocent” Mocek i spółka poradzą sobie z EXTREMUM, to znajdą się już o krok od awansu do play-offów SSS. W międzyczasie do gry przystąpią również Paweł „dycha” Dycha i Olek „hades” Miśkiewicz. Wszystko dlatego, że ich ENCE zaczyna zmagania w ramach charytatywnego turnieju Gamers Without Borders 2021. Pierwszą przeszkodą na drodze ekipy naszych rodaków będzie notujące ostatnio naprawdę dobre wyniki mousesports, jeżeli jednak ENCE da sobie radę z popularnymi Myszami, to o godzinie 20:00 pojawi się na serwerze ponownie – tym razem po to, by powalczyć o pierwsze miejsce w grupie A z Ninjas in Pyjamas lub też MIBR.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

22 czerwca
12:00 x-kom AGO vs  ALTERNATE aTTaX BO3 transmisja
16:45 ENCE vs  mousesports BO3 transmisja
18:00 Anonymo Esports vs  EXTREMUM BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs  LDLC OL BO3 transmisja
20:00 ENCE/mouz vs  NIP/MIBR BO3 transmisja
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"G2 nie jest już na szczycie". Nisqy o sile zespołów w LEC i celu Fnatic

Za nami dwie pierwsze kolejki letniej edycji League of Legends European Championship. Dla graczy Fnatic były dosyć odmienne, bowiem pierwszy tydzień s...