STS
fot. https://twitter.com/devils1gg

devils.one decyduje się na roszady. Ejsner zadebiutuje dzisiaj w Ultralidze

Na roszady w swoim składzie zdecydowało się devils.one. Formacja po nieudanym starcie w szóstym sezonie Ultraligi postanowiła wprowadzić trochę świeżej krwi. Na dolnej alei w barwach Diabłów nie zobaczymy już Patryka „Biosuna” Kołkiewicza. Zamiast niego już dzisiaj zadebiutuje Wiktor „Ejsner” Świderski. devils.one ma za sobą dwie trudne kolejki. Porażki z PDW oraz AGO ROGUE mogły […]

Na roszady w swoim składzie zdecydowało się devils.one. Formacja po nieudanym starcie w szóstym sezonie Ultraligi postanowiła wprowadzić trochę świeżej krwi. Na dolnej alei w barwach Diabłów nie zobaczymy już Patryka „Biosuna” Kołkiewicza. Zamiast niego już dzisiaj zadebiutuje Wiktor „Ejsner” Świderski.

devils.one ma za sobą dwie trudne kolejki. Porażki z PDW oraz AGO ROGUE mogły być w pewnym stopniu do przewidzenia, jednak mecze drugiego tygodnia były jak najbardziej do wygrania. Najpierw Team ESCA Gaming nie pozwolił Diabłom na zdobycie pierwszego punktu, a następnie Komil&Friends wyrwało im kolejną szansę. Organizacja najwyraźniej uznała, że to odpowiedni czas na zmiany, ponieważ już dzisiaj ogłosiła roszady w zespole.

Ejsnera możecie kojarzyć z występów w 2. dywizji Ultraligi. Tam natomiast wraz z Domem Spokojnej Starości sięgnął po zwycięstwo całego turnieju. Jeszcze wcześniej zawodnik reprezentował barwy m.in. Teamu ESCA Gaming. Już dzisiaj gracz zadebiutuje w spotkaniu z Illuminar Gaming o godzinie 19:30.

Tak prezentuje się obecnie skład devils.one w League of Legends:

Dawid „sheru” Wojewoda
Witold „Diagu” Nypel
Kuba „Kralzer” Tylman
Wiktor „Ejsner” Świderski
Hubert „Slipper” Burzec

Wszystkie mecze Ultraligi będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00, pierwszy pojedynek wystartuje natomiast pół godziny później. Po więcej informacji dotyczących aktualnego sezonu mistrzostw Polski w League of Legends zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jesiz

Kolejne zmiany w SK. Tym razem na pozycji supporta

Nie dotarliśmy do trzeciej kolejki League of Legends European Championship, a SK Gaming znowu wprowadza zmiany w swoim składzie. W mid-seasonie Erik "...